Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No riadne zaliaty takto na leto, mozno menej gainera by to chcelo ;)
  • Výborné... jeden z nejlepších rozhovorů .... Velice milý člověk. Také držím palce . Pozvěte ho do Fight clubu - patrně se ve hrách vyzná když jak říká hraje všechno a jistě by měl co říci...
  • mne pripomina toho sportovce z american pie, co chodil zpivat do sboru a tak *5*
  • Z toho tvůrce vyzařuje taková pohoda, klid a pozitivita...práce ho baví a já věřím, že to bude skvělá hra! Držím palce!
  • Chim
    Každý diskutující na Games má potřebu hodnotit něčí vzhled, přitom každý z vás asi podle těch keců musí vypadat přinejmenším jako David Beckham.
    • mne by zajimalo jakemu sportu se venuje protože tohle nevypada na bežne chozeni do fitka, tipoval bych težkou atletiku
      • Říkal, že hrával (možná ještě hrává) hokej.
        • A pritom se zda jako takova jemna duse.
      • del0
        Nebo prostě jen body builder = chození do fitka. *7* Chápu, že v dnešní době vychrtlých metroušů, co si po pár workoutech hrdě dávaj nasvícený selfíčka na fb, je tohle braný jako něco nadpřirozenýho.
    • Mart9
      95 % lidí mu obdivuje svaly, tak zase nebreč.
  • MickeyMutant
    Hezký intervijuk. Ke oživení tomu chyběla páka, třeba místo poselství míru na závěr, kdy by Pavel mohl zúročit ostré lokty protřelého herního žurnalisty.
  • s.hih
    ten má paže, jak já stehna *8*
  • tyvoe to sou názvy Rememoried, Renoir, Češi jsou fakt originální!!
    • Myslis jako, ze "Volání povinnosti", "Prstenec", "Kámen z krbu", "Ďábel", "Krajní krajiny", "Kola války", "Velká vykrádačka aut", "Kopostav", "Potřeba rychlosti - Nejhledanější", "Poločas rozpadu", "Ovládej a dobývej", "Úplná válka" nebo snad "Bojiště" jsou jako lepsi nazvy? No jo, kdyz napises "Zabijákova víra", tak to nezni tak drsne, jako "Assassin's creed".
      • nepochopil jsi, název v angličtině je OK jen nemusí pokaždý začínat Re-
        • Tilwaen
          Red alert, Renegade, Remember me, Return to castle Wolfenstein, Resident evil, Real racing, Red orchestra, ...
      • Chim
        *1*

        Co je to "Kopostav"?
        • Minecraft? =)
          • Chim
            A jo. Díky :)
    • Zrzzek
      tyvoe a Poláci nazvali hru o zaklínači Zaklínač... to už je na žalobu!
  • Keyz
    Kdy bude rozhovor u hudbě v Kingdom Come?
    • Luke
      Ahoj! To bude následující TC, tudíž do měsíce.
  • Dobrý pracky :D
    • Mart9
      Aspoň vidíš, jaká je to fuška dělat hru.
      • To věřím :D Vzhledem k jeho branži je to obdivuhodné :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit