Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janzeleny
    Mně se to líbí a i když nejsem úplně cílová skupina, Honzovi fandím. Svoje hráče si to určitě najde a tak jako tak mu to otevře dveře do světa. Jen víc takových zapálených srdcařů - vývojářů :)
  • Paulcz
    Z podobnýho soudku se mi líbí The Endless Cylinder. Tohle vypadá dost nepřehledně i když to je asi záměr.
  • Teď jsem koukal na teaser a musím říct, že pánové ze studia museli použít hodně kostiček LSD, protože jinak si to nekodážu vysvětlit :D
    • U vás se ještě lsd kape do kostek cukru?
    • Draken69CZ
      Stejný jako když lidi co si nejsou schopní vydělat pořádný peníze říkají o lidech co ano že automaticky kradou protože "jinak si to nekodážu vysvětlit" *7*
  • frantisek_nejezchleba
    zvláštní atmosféra. Nemůžu se zbavit srovnání s Evil Twin. :)) Ta byla taky podobně „chorá“ a hráče to doslova vcuclo dovnitř!
  • ravux
    Ja nevim, mne tento projekt prijde jako neco, na co byla "hra" nasroubovana az dodatecne, aby to cely k necemu bylo. Navic ani tolik opevovana grafika se mi pranic nelibi. Nepochybne je originalni a zajimava, ale to jeste neznamena, ze i hezka (uprimne, prijde mi naopak pekne hnusna). Celkove mi to prijde tako technologicke demo, ktere nema na to prekrocit vlastni stin. Navic i ten clovek mi prijde hrozne nesympaticky a jeho video na Startovaci me spis odradilo, nez naopak. Tak jsem zvedavej, jak tento projekt dopadne.
  • Koukal jsem na Startovač a odměnou Dutozemský BOUCHAČ si vlastně platíte za možnost na té hře zadarmo pracovat. Dokonce si jí jeden člověk koupil...

    Celkově jsou všechny odměny koncipované taky aby šlo co nejvíce peněz do vývoje, ale stejně 65 000 na takovou hru mi stejně příjde jako kapka v moři.
  • VaZqeZ_EU
    Super povídání!
    Nechci nikoho urážet ale na to, že má vystudovanou školu mimo jiné na design, tak má účes jako pako.
    • tak do něj zas tolik nešijte, je pravda, že design a ty vlasy k sobě fakt moc nesedí, to přece musíte uznat.. neříkám, že to je špatně, nikoho nehodnotím, sám jsem chodil dost podobně *15* ale asi je design a design..tak jako je to s většinou oborů u nás.. *15*
    • frantisek_nejezchleba
      je mi jasné, že tě jako homosexuála ujetého na vyholené klučíky příliš nevzruší, ale uvědomuješ si, že si to tady dřív nebo později sám přijde přečíst?
      A ano, používám tvou zbraň – předpokládám ale, že na rozdíl od tebe bych to adresátovi chtěl říct do očí.
      • Homosexuál je urážka?
        • frantisek_nejezchleba
          vtip je mnohovrstvý. Ano, člověk uvažující jako naši ortodoxní prapředci zajisté vycítí, že se snažím urazit jeho orientaci. Avšak z mé strany to byl zejména atak na styl jeho dvoření se chlapci. Neb jak jistě znáš z Kafkova Zámku, za nadávky skrývají své láskyplné úmysly jen duševní degeneráti.

          A pardon, ale co je to vlastně pako? Není to náhodou metafora pro člověka více či méně vybočujícího ze zajetých kolejí, pravidel společnosti? Kdo je tady potom pako?
    • MikeR
      Vem to takhle. Jsou lidi, co na hrách vydělali miliardy dolarů, ale jednu věc můžou Honzovi závidět.
      • VaZqeZ_EU
        http://vignette3.wikia.nocookie.net/villains/images/e/e7/Humpty_Dumpty_promotional_image.jpg/revision/latest?cb=20121208204916
    • Kryste pane... jak nekdo muze mit takhle mimozni myslenkovej pochod, to je opravdu za hranicemi celeho vesmiru.
      • VaZqeZ_EU
        Že jo!? *8*
    • ringmancz
      lepší jak být ve stádě nácků a culíkářů
    • Draken69CZ
      https://i.ytimg.com/vi/WRduVfYXjI8/hqdefault.jpg
    • Lima
      No to je strašně důležitý, jakej kdo má účes *8* .....možná tak pro metrosexuály

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit