Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tf 2 je skvela hra nej. je enginer *5* mam krouzkovej plamenomet proste skveli jemi 9 let.
  • Zajímavý krok. TF2 jsem kupoval v Orange Boxu ještě když byl v betě a doteď ho hraji.
    Hezký krok od Valve, snad se servery nezaplní úplnými nulami, kterým Teamplay nic neříká *1*
  • dokud budou TF2 porad updatovat nevidim problem z TF2 zadarmo za to je mam fakt rad protoze dycky kdyz je chyba oni to opravi + suprovi updaty doufam ze engineer jeste dostane nejaky novi zbrane v uber updatu ho zas vynechaly *1*
    • myslim tim dokud treba neprestanou TF2 updatovat a zacnou delat bohuzel na necem jinym
  • Pro mě velmi špatný krok jelikož jsem byl docela dost zažraným hráčem do TF2 a celkem mě to zklamalo....Kvůli tomu to už nebude co bejvalo teď si může každý přijit a stáhnout to.Myslim že ta cena 399 Kč nebyla nijak velká a TF2 se dal na steamu koupit ještě levněji...No jo no ženou se za výdělkem jak Activision a Boby Kottick za DLC...
    • smejki
      díky tomuhle modelu mají neustálý přísun, což vede k tomu, že TF tu bude dlouho. kdyby měli inkasovat jen na prodeji kopií, tak se to časem začne zvrhávat ve ztrátový projekt (náklady porostou víceméně lineárně, ale příjmy padnou k nule) a TF za chvíli skončí. No jo, jsou to svině! měli by je ukřižovat za to, že hru udržují živou!
      • Tady je nikdo nelinčuje ani je nechce ukřižovat...
        • smejki
          starý model je závislý na momentálních prodejích, nový na momentálním počtu hráčů. z přechodu na nový model těží jak hráči, tak i firma. Pokud se tohle nazývá honba za výdělkem, tak prosím.
    • Hrát TF2 tak aby si měl aspoň kladné skóre není jen tak:) A hodně lidí tohle odradí, když tam nebudou dávat:) Takže to opadne hodně rychle. Ale zase opakuji. Musí se hrát jen na vanilla serverech. Občas jsou na serverech boti a ani o tom ten člověk neví. A ještě lepší jsou premium účty... saing.de bo jakse ten server jmenuje typický příklad:)
  • me by zajimalo kdy udelaj novy counter strike je akorad 3 roky stary trailer
  • Tak si hlavně kluci nekažte náladu a hrajte na vanila serverech:)
  • nemužu srovnavat veci co se platí a co jsou zadarmo... je jasný, že když dají dobrou hru najednou zadarmo tak to budou všichni hrát.. tf2 je dobrej ale cs:s lepší... kdyby dali cs:s zadarmo tak opět bude counter v popularitě na první místě...
    • Tak řekni proč je lepší

      To se mi líbí někdo sem příjde a řeken: COUNTER STRIKE JE LEEPŠÍ


      A v čem? Oboje jsou velmi jiné hry a přirovnávat je k sobě je prostě hloupé
      • smejki
        největší sranda je, že jsou obě hry od stejné firmy. jak kdyby se do sebe pouštěli starcraftisti a warcraftisti.
    • TF2 je zdarma, protoze generuje zisk jinak, nez nakupem hry. Mit mikrotransakce v CS:S, tak by mohlo byt taky zdarma. Otazkou je, jak by to pak vypadalo.
      • To by bylo eco v každým kole. *4*
  • neporadili by jste jak se dostat do obchodu? Musím potvrdit nějakou steam comunitu ve hře,ale nevím jak..
    • Kdes vzal mojí přezdívku? :D Sry za OP.
    • Stealkill
      Když ve steamu klikneš na hru pravým tlačítkem myši a dáš vlastnosti, tak je tam políčko povolit komunitu služby Steam ve hře, tak to zaškrtni, ale já to mám jinak vypnutí, mám s tím větší lagy (njn, notebook)
    • mel by ti prijit email, na nej kliknes a do toho noveho okna co se ti otevre napises heslo co sis tam zadal
  • No on střílí téměř okamžitě, takže se heavy nemusí obrňovat pomalou chůzí s točením když se blíží na frontu a taky může rychle heavy zareagovat na nečekanou návštěvu. A ta menší kadence ani moc neva.
    • smazat, reakce na amim
  • jeste aby to neklovnulo, kdyz je to zdarma. stejne tf2 za nejaky cas omrzi a lidi opadnou.
    • to je jiste, vsichni v to take doufame, ale stejne to bude nejhranejsi hra na steamu po dlouhou dobu, protoze je to zabava, hra si na nic nehraje a mozna proto cheateru je tam podstatne mene nez jinde....
      • Hra si na nic nehraje :D :D to je teď asi nejpoužívanější větný spojení snad ke každé hře... chčiju z toho už smíchy :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit