Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak z toho kouká nějakej nepěknej malér... *7*
  • Morraw
    No skvělé. S koupí tak nebudu váhat. Pro mě Dying Light, potažmo celá Dead Island série, je asi nejzábavnější zombie hra.
    Ale ať hledám, jak hledám, tak nemůžu nikde najít ke koupi ten samostatný datadisk. Pouze Season Pass :/
    • stratego
      Nehraješ náhodou ještě DI Riptide? Potřebuju schopného parťáka na coop
      • Morraw
        Tyjo no možná by sme se mohli domluvit. Riptide mám myslím naposled rozehraný jako NG+
        • steam ID nick: fdakuRe, poslal bych odkaz ale tu se na to nedostanu :(
  • kostejnesmrtelny
    Otázka k zamyšlení: je to způsob, jak se vydavatelé rozhodli bojovat s neochotou hráčů kupovat hry mimo slevy? Nasadit při releasu "nižší" - fskutečnosti samozřejmě normální - cenu a s odstupem ji navýšit? Čím víc nad tím přemýšlím, tím lepší nápad se mi to zdá. Z hlediska vydavatele, samozřejmě; co mě se týče, můžou si nadělat do boty a sníst to *5*
    • Pokud se rozhodli "bojovat" s neochotou hráčů kupovat hry mimo slevy tak prohráli, protože je tu stahování z warezu, ke kterému se hráč uchýlí, bude-li cena přemrštěná.
      • Warez nikdy nebyl a nebude o cenách legálních kopií. Lidi jsou schopni ukrást i hru za dolar.
        • To jistě, ale bude se lišit % zlodějů. Ale tak jako tak jsou přítomností warezu nastaveny mantinely, na které vydavatelé berou zřetel. Prostě fenomén moderní doby.
    • Tak to je klasika ne? 3 měsíce před Vánocema zvednout cenu o 50% a měsíc před Vánocema do nás rvát - "šílené slevy až 50%" takže se prodávající se vlastně dostane na solidní cenu a ještě se tváří jak je hodnej a rozazluje svého zákazníka... *3*
  • Spíš bych to přivítal jako samostatně spustitelný datadisk i za cenu odkladu, mňo ale což.
  • "Namísto původně avizovaných 15 bude datadisk stát 20 dolarů. Season pass, který datadisk obsahuje, bude namísto 20 stát 30 dolarů." - Tuhle matematiku moc nechápu :(
    • cumpi3
      no proste zvyeseni ceny jedne veci v SP o pet dolaru zvedne cenu SP o 10 dolaru...tohle neni matematika, kde 20+5=25, protoze to dava smysl, ale kde 20+5=30, protoze si nahrabemea

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit