Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předvídání, jak neotřelá myšlenka...jo vlastně, to už měl Quake 3 engine. Neboli jak se nechat pochválit za naprostý standard v rámci své práce ^_^
  • Multiplayer je slusna reznicina. Sice clovek nemusi nic delat jen se kryt a sekat vic nez ten druhej, ale tak nejak sekáte a sekáte a najednou u toho sedíte 2 hodiny :D. Mimochodem grafiku v tom team modu je skvostna (ten obri kyklop)
    • Zase bych to tak neprehanel, taky to hraju a pripade mi to takove bezduche, singl kampan (prave hraju i GoW III) je pro me daleko dulezitejsi. Ale mozna tomu prijdu na chut po vice hodinach hrani :).
      • No ja taky netvrdim ze je to uzasnej multak, ze proste sekas a sekas a najednou hrajes dlouho neznename ze to je supr, proste porad to stejny bez nejakych emoci *2*
        • Ahoj.Jsem v 28 kapitole a nevím si rady,tak neporadil by jsi mi prosím Tě?Jsem na tom pomyslném výtahu a v prvné zastávce na mě vyrukují dva hadi,když jednoho zabiju,tak se objeví další adalší,to vše zvládám,ale pak se k těm hadům přidají ještě takové ty elektrické ženy,nebo co to je,:-),to s vypětém všech sil taky ještě dám,ale nezůstavá mi pak už žádné zdraví a magie a když tím pomyslným výtahem,pak vyjedu o patro víš,tak na mě nastoupí takoví borci s oštěpama a letajíci mrchy,:-)a než se rozkoukám,tak je po mě,tak neporadil by jsi mi prosím Tě,jak to první patro zvládnout tak,ať pošetřím co nejvíce zdraví a magie?Děkuji moc za odpověď,ahoj Dušan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit