Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to bylo rychlý, značka jako star wars a ti mantáci nejsou schopni udělat pořádnou hru, nu což, disney zas není schopno udělat pořádný film...

  • Veskoslav

    Nintendo v poslední době dělalo jednu botu za druhou. Ale EA si řeklo ne, nikdo nám nevezme titul "I*iot roku 2024". Dokud hloupí Američané budou kupovat EA Madden NFL a zbytek hloupého světa "Fifu", tak pořád nebude mít EA vydávat skvělé a zajímavé hry. A že jich v minulosti fakt udělala pár skvělých a nezapomenutelných.

    • Tobě to Nintendo hodně leží v žaludku 😀

      • Derp_1337

        Pokud si dobře pamatuji, tak Veskoslav někde napsal, že už potřetí musel měnit pokažený Joycon. Jsou to laciné plastové shity a spousta lidí si na to stěžuje, že se to snadno pokazí.

        A kdyby se ti to pokazilo 3x , tak taky nebudeš moc nadšený. 😉

        • Mám day one switch a k tomu další pár joyconu ve Wario barvě. Nikdy jsem s nimi neměl problém.

          • Derp_1337

            To je roztomilé. Můžeš být rád, že jsi dostal odolnější kusy.

            Ale nic to nemění na tom, že spousta lidí s tím problémy má.

      • Veskoslav

        Yep. Včera jsem znovu posílal na reklamaci Joycon:)

    • Přesně tak ale bude stačit jeden slabší ročník fify a budou v háji

      • Derp_1337

        Slabší ročník Fify? To podceňuješ fotbalové fanoušky. Oni kupujou každý ročník bez ohledu na kvalitu.

        Jedině tak, že by se snížili tržby z mikrotransakcí. Ale Ultimate Team je herní mód, o který vývojáři nejvíce pečují. Dokonce bych tvrdil, že to je jediný herní mód, o který se vývojáři starají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit