Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tenhle styl mi vyhovuje, a zase jsem se celkem zapotil hlavně Jin a Kazumi jo to byl prstobol ale dojel jsem a dám si to vidno asi znovu když těch příběhů tam je víc. Mě zajímají. Koukám po tom neslaném Tekkenu online konečně správnejdíl a ještě na kompl! Jediná a správná bojovka teda ta nejlepší.

    Lituju každého kdo nemá gejmpík ten musí trpět když ani s gamepadem to není nejjednodušší a jo - snížil jsem na konci na low obtížnost. To se nedalo teda spíš jsem neveděl. Jinak poctivě odehrál na normal. Online bych to asi hrát nemohl - nebo mohl ale jen pro stejnem noobům jako já :D

    Neskutečnej je úprava těch postav a celá škála customizací mě to trvalo třeba půlhodiny - je to zbytečnost ale asi to někoho baví..
  • Jack1947
    Spíš bych to bral jako plnohodnotný díl to Tekken6 nebyl... teda doufám. Víc bojování mín blábolení i když třeba animace skrze všechny tekken hry stáli za to *4*
  • Příběh v bojovkách je mi u zádi... teda pokud neni jeho debilita vybroušená k dokonalosti. Ale Tekken na PC, to si líbit necham (samozřejmě v závislosti na kvalitě PC verze). Měl bych otázečku. Má někdo tady zkušenost s periferiema určenejma pro bojovky? Už delší dobu uvažuju, že bych si arcade stick pořídil, ale nerad bych šlápnul vedle. Nemam ambice stát se profíkem, ale trochu mě štve, že některý komba a sekvence příkazů se na gamepadu ani klávesnici prostě nedaj.
    • Ale daj, všechno jen záleží na tom, jak si některé příkazy namapuješ, respektive ulehčíš. Třeba já, jakožto dlouhodobý fanoušek Tekkenu, si vždy na zadní triggery, nastavuji příkaz Left Punch + Right Punch a Left Kick + Right Kick. To je pak hned provozování kombinací na úplně jiném levelu. Konec konců, někteří e-sport hráči stejně používají PS4 gamepad i při turnajích, takže o periférii to fakt není :)
  • Tak se konečně po trýznivém čekání všichni dozvíme, jak to v tom Tekkenu nakonec všechno bylo :)..
  • Skoda ze jen 2d. Mohli by udelat 3d jako For Honor.
    • Co ty minusy?
      • nebo se podívej na "úspěšnou" hru Rise of Incarnates
      • Tak si zahraj Naruta to je 3d a je to od toho samého vydavatele
  • On tam je nejakej pribeh?
    • Asi toakový jako má Mortal kombat...
    • podobný bláboly jako v Zaklínači. Záchrana světa, poražení velkého padoucha. Prostě klasické herní bláboly...
      • Ceckova fantasy je kamarade uplne neco jinyho a Zaklinac 3 to ani kdyby ses stavel na hlavu samozrejme neni, pokud hodnotime objektivne a ne zaujate (tvuj pripad). Ve dvojce o zachranu sveta samozrejme nejde, je tam ovsem stejna esence, akorat v jinem kabate a takto je to naprosto vsude. To ze ty to nejsi schopen videt pokud to neni v te nejokatejsi podobe, je pouze tvuj problem. Objektivni samozrejme nejsi, tva objektivnost padla pri prirovnani s ceckovou fantasy, coz je uplne mimo. A pokud se divam na tvuj prispevek, tak i pochybuju ze vis, co to je. A jeste si to podrth naprosto ubohym kecem, ze ten pribeh vymysli kazde 10 lete dite. Ty bys ten pribeh nevymyslel ani ted. Vymyslel bys ceckovou fantasy.
      • To je ovsem naprostso vsude, ale jo udelej ze sebe blbecka vypichnutim Zaklinace, kterej tu myslenku ovsem dovedl to dobreho dobrodruzstvi, kde si ani nevsimnes ze vedlejsi quest je vedlejsi. Boze, tyhle lidi.. jak takovej myslenkovej pochod muze vubec existovat.
        • všude to není viz Zaklínač 2, ale to co předvedla trojka uráží snad všechny dobré herní příběhy a celou ságu. Taková céčková trapárna...
          • Ano je to i v Zaklinaci 2, ovsem tez dobre zamaskovane, zjevne sis toho ani nevsiml. Nicmene samozrejme tezko lze hodnotit Zaklinace 3 jako ceckovou traparnu, jelikoz to proste neni ani kdyby ses snazil. Bud objektivni.
            • je to céčkový příběh na úrovni céčkové fantasy, jsem plně objektivní. Zaklínač 2 je politický fantasy příběh pojat komorně a o žádnou záchranu světa před Bílou Zimou tam opravdu nejde, je to částečně i hledaní sama sebe. Buď objektivní a nalij si čístého vína, že Zaklínač má prostě otřesný příběh, který vymyslí každé druhé desetileté dítě...
    • Samozrejme.
  • Osobně se mi moc nelíbí, že je do toho tolik zapojená postava ze Street Fighter...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit