Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preventan způsobuje demenci, potvrdily to nové vědecké studie
  • EuroSamurai
    Hrál ste tu hru někdo?Popřípadě jaká je?
    • je to adventura celkem pekna, bouzel spis by se my libil nejaky mix ono to neni ono kdyz se nemuzete probehnout a podivat se na to co je kolem dokola. mozna vyde recenze. Mozna by to chtelo patch z neznamich duvodu se my hra seka.
      • ,,Celkem pěkná"? Docela by mě zajímal Tvůj hráčský žebříček. Pro mě to bylo zklamání roku a urážka mojí hráčské inteligence. Aneb hra to není (odmítám uznat za hru něco, kde je veškerou hráčskou činností ťukání do kláves ve stylu quick time event, popřípadě výběr z několika možností rozhovoru / směru, které stejně vedou k tomu samému), film taky ne...
        Vždycky, když si říkám, že hry se už nemůžou více přiblížit obrazu kultury pro mentální k**ply, pokaždé jsem překvapen.
        • EuroSamurai
          Jestli to je jen QTE tak mi to nevadí momentálně to mužu kombinovat jako relax s prvnim rainbow six kterej mi dává docela zabrat .
          • Mechwarrior_bw
            nj ešte dnes si spomýnam ako som hral tie stealth misie v R6 ako decko, bolo to asi to najstresovejšie čo som vtedy v hrách zažil *1* i keď už neviem či sú fakt také ťažké alebo sa mi to len zdalo.
  • Ryba9
    Akorát se jim líbí jejich hra. To je snad logický ne?
  • Nezájem. Podle metacritics nebo nedej Bože snad recenzí může hry kupovat jen nesvéprávný id*ot.
  • A proto čtu reakce :D Podle bodů se už dávno nedá hodnotit skutečná kvalita her ani filmů ;)
    • Mechwarrior_bw
      veď reakcie môžu byť rovnako nezmyselné ako hodnotenie :) tak ako v tomto prípade.
  • GlaDOS
    Docela bulvární nadpis ke článku. Nejedná se o nějaké šílené umělé navyšování. Prostě se jim jejich hra líbí a tak ji ohodnotili. Kdyby to bylo nějaké falšování ip adres a desítky plných hodnocení, tak neřeknu ani slovo.
  • Tady jste decentne prestrelili. Nejprve bych rozlisil Critic Reviews a User Reviews. Nakonec asi kazdyho toto napadne.
    A druha vec. Proc by se nemohli vyjadrit jako lide, kteri to hrali? Nakonec nepsali Critic Reviews (recenze), ale jen User Reviews (uzivatelskou recenzi). To jako ze na tom delal a hral to jako prvni, nemuze mit nazor jen proto, pac v tom ma prsty? *1* To jako lidem budem zakazovat vlastni nazor? *2* Ale fuj.
    • Nebo se zeptam jinak. Kdyby vyvojar dal vlastni hre nulu, pozastavoval by se nad tim nekdo? (teda krom one firmy)
      • Na Games.cz by i z toho udělali aféru. "Vývojáři uměle zvyšovali zájem o svoji hru hodnocením nulou."
  • Abych se priznal, kdyz napisu sem něco do diskuse a vidim, ze mi k prispevku da hnedka nekdo nekvalitni, tak si taky dam kvalitni na svůj vlastni prispevek, protoze me to dopali, kdyz mam zrovna pocit, ze je to neopravneny. Treba to maj podobny :)
    • Black_Hand
      lol, ty ses ale narcis :).
      • Jakej narcis, me se libi, co pisu, tak co bych si na to neklik :)
        • Black_Hand
          ja ti ted dal minusko :P.
          • Ne, vazne, ja sem tim chtel trochu rict, ze dokazu chapat ty lidi, kteri jsou vlastne velkymi fanousky sve hry (aby take nebyli) a treba si to berou osobne, kdyz jim lidi snizuji score v hodnocenich a uzivatelskych recenzich a oni si rikaji "sakra! tohle haterstvi uz je fakt moc" a vezmou osud do svych rukou. Proste vyvojare beru jako nejvetsi fanousky svych her :) I kdyz jasne, je to takovy pochybny, ale co, jak se tu psal MrSanta "Hateři dávají nuly, vývojáři desítky. Svět se točí dál."
            • je to blbost, odjakživa jakožto umělec nad kritikou držíš hubu, to je profesionální chování. Můžeš mít na svý dílo svůj vlastní názor, to je tak celý. Někteří muzikanti nesnášej svý nahrávky, zatímco svět je miluje, jinejm se naopak líbí co hrajou a ostatní to vnímaj jako odpad. Tak to vždycky bylo, je a bude, zkoušet bojovat s kritikou je předem prohraná bitva. Stejně rozhodne názor většiny, že dílo je dobrý, nebo špatný, jen podle recenzí by se člověk řídit fakt neměl, jsou to opět názory jednotlivců
            • Mechwarrior_bw
              "Tady je aspon videt, ze to udelali bez rozmyslu, asi z nastvani z hateru."

              akých haterov ? ... z metacritics ?
            • No, to je ale prostě špatně... jsou to tvůrci, a tvůrci mají kritiku přijímat, ne vyvracet. Ať už v herním, filmovém, nebo jakémkoli jiném průmyslu.
            • A to treba si vem, ze o tomhle pripadu zrovna ted vime. Kdo vi co se deje jinak v ostatnich firmach. :) Kdyby vyvojari skutecne chteli takhle si prispivat k vyssimu score, a byli dusledni, tak by na to prece nemel nikdo sanci jak prijit. Tady je aspon videt, ze to udelali bez rozmyslu, asi z nastvani z hateru.
            • Black_Hand
              no ja bych reagoval tim, cim jsem uz reagoval drive v tydle diskuzi :).
          • V poho :)
  • Black_Hand
    ja bych to videl tak, ze by vyvojari mohli byt primocare cestni a proste to rict, ze jimi jsou. proste rict: jsem vyvojar teto hry a jsem hrdy na toto a toto a toto co se nam povedlo. za to by spis meli plus body u me. stejne uz se neco takovyho deje ve vyvojarskych deniccich...
  • Mechwarrior_bw
    "The best way I can describe this game is if Steven Spielberg decided to direct Heavy Rain" *1*

    sebavedomie im rozhodne nechýba *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit