Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyve ste mimo upa... Starcraft ne Minecraft :D vy ste fakt looseri, prey Minecraft, heh asi autokorect bo co ze kkti...
  • tyjo, timhle tempem telltale budou za chvili pracovat i na epizodni adventure simulatoru chleba.
  • Jack1947
    Telltale? aby si nepodřízl pod sebou větev. I když no to co zatím předvedli bylo super u ostatních her ale minecraft rly? dokázal bych si představit jiné hry ale minecraft asi ne no. Šak oni to zmáknou...
  • Ako je to zaujimave a aj trochu divne. Len historia ukazuje ze vyuzitie rovnakeho mena/znacky aj ked s podnazvom ale pre uplne iny typ hry nedopadne dobre. Minecraft tu uz nejaky ten rok je. Tazko popisat co je to za zaner, budovatelsko stavitelsko simulacny survival ? Ale teraz vydat pod tym adventuru, no neviem.
  • Mohla by to být sranda, a mohl by to být totální propadák. No, uvidíme jak se to vyvrbí. Každopádně se mi nelíbí, jak se Telltale poslední dobou močí do každé série, přičemž chrlí jeden interaktivní film nevalné kvality za druhým. Mnohem lepší by bylo, kdyby se drželi jedné značky a na tu se soustředili.
  • https://www.youtube.com/watch?v=HIWHMb3JxmE
    • ano
      • Nikdo vás tu nedrží.
        • such argument, much overused, too stupid. wow
  • Krescz
    Telltale dela taky vsechno *7* od Walking Dead pres TWAU a Borderlands po Minecraft...co prijde dal Star Wars? ...kdyby radsi vydali dalsi dil Wolfa
    • Solitaire, the new telltale adventures *6*
    • Tak zrovna Star Wars bych si nechal libit :)
    • Vidíšto, Star Wars zní zrovna docela zajímavě. :) Tedy minimálně pro mě.
      • XXDarthVaderXX
        No když bude ten film... Tak proč ne
    • fallanga
      Kdyby radši vydali další díl čehokoliv. Stavím se na stranu jejich fanoušků, ale Minecraft? To už ať radši udělají pokračování Jurského Parku než tohle.
  • Jack1947
    And then minecraft became alive....
  • Klobouček
  • Telltale soustavně vykrádají oblíbene značky s cílem vytěžit další peníze. The Walking Dead, GoT, Borderlands a teď Minecraft. Stejně nikdy nepochopím co na jejich hrách tolik lidi neco vidí. Adventura, která stojí na volbách, které ale nemají žádný vliv. Episody po 4 hodinách klidně po 10 dílech.

    Možna to bude tím, že jsem stratég (hlavně Civilizace), takže mě adventury neoslovují.
    • Vojta_Ilavsky
      Stratég a Civilizace? Jakože TA Civilizace 5?
    • To nie je o tom co ludia vidia na ich hrach. Ale co ludia vidia na univerzach ktore davaju do tej zakladnej mustry ktoru pouzivaju uz dlhu dobu :) Mna napr. bavil walking dead a prijemne ma prekvapil Wolf, ale game of thrones a borderlands som nehral, lebo ma to proste nezaujima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit