Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    I kdyby to bylo in-engine, tak to prostě není a nebude reálný gameplay. Hru inspirovanou Dark Messiah a KCD určitě rád zahraju, jen bych si zbytečně nerozhazoval očekávání.

  • Díky za tip, ihned jde do wishlistu.

  • Widl_CZ

    Komu chybí podobná řežničina jako Dark Messiah, tak vřele doporučuju k vyzkoušení Elderborn, pokud neznáte. Tam je ta inspirace vážně dotažená a prosekávat se hordou barbarů je zábava :)

    • tomekbobek

      Nemohu jinak, než se přidat k děkujícím. :)

    • Veskoslav

      Není to špatné. Problém je ke konci, kdy se to stává dost repetetivní a hlavně je to dost krátké. Za 4 hodiny člověk proběhne všechny 3 kapitoly.

    • jurb83

      Ako mi mohlo toto uniknut? Dakujem😉

    • Inquisitor

      To jsem neznal, metalová řežba? Proč ne. Navíc teď ve slevě za 2,49 euro:) Díky za tip.

  • Sr_Lobo

    Vypada to neskutečně. Doufám, že se nebudou snažit o co nejvíce otevřenej svět, ale udělaj spis něco jako pololineární průbeh hrou, který umožní víc vymazlit ty souboje a používání prostředí.

  • Inquisitor

    To vypadá fámozně:) Na druhou stranu ukazuje smutnou skutečnost, že se herní hrátky s prostředím od dob Dark Messiah příliš nezměnila. V té době jsem se těšil co bude v budoucnu ve hrách možné dělat a ona je to dneska samá naleštěná grafika, ale pořádná interakce s fyzikou a prostředím je hodně slabá, nebo žádná. Na to už asi nezbývá výpočetní výkon:) Ale je to škoda, protože to je úplně jiný level hratelnosti.

  • jurb83

    Tak toto ma posadilo. Presne nieco take uz davno VYZADUJEM!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit