Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už se zaradoval, ale ono je to Dark Fate. Tak snad to bude dobré aspoň jako RTS, když už to není Terminator.

  • Maxianimal

     Ostudně? 92% kladných hodnocení na Steamu, 81 user score na Metascore, a 7/10 tady na Games je ostudné? Ale no tak, Pavle.
    Verdikt:"
    Skvělá atmosféra proti mizerné technologii. Důmyslně navržené prostředí plné tupých monster. Spousta dobrých nápadů, ale i těch špatných. V Terminator: Resistance se nebojuje jenom proti Skynetu. Dokonalá hra to není, ovšem v rámci značky stále jedna z nejlepších."

    • Derp_1337

      Tak Terminator Resistance je jedna z těch her, kde to herní komunita hodnotila lépe než profesionální novináři.

      Z osobní zkušenosti se přikláním spíš na stranu recenzentů, protože T:R byl z mého pohledu místy dost cringe. Občas jsem kroutil očima, ale zase jindy jsem se u toho i bavil. Očividně si ta hra své publikum našla.

      • Maxianimal

        No dobře, ale psát o ostudě, když to tady dostalo 7/10? To mi přijde přinejmenším úsměvný :) Vyloženej průšvih to ani náhodou nebyl, prostě průměr, mírnej nadprůměr (podle toho jak velkej je člověk fanda Terminátora).

        • Pavel Makal

          Jsem velký fanda Terminátora, ta hra je za mě zoufalá ostuda. Třeba jako Cyberpunk, a v obou případech respektuju a nesnižuju názor recenzentů. Přeju hezký den.

          • Maxianimal

            No, tím, že jsi to napsal, tak trošičku ano, že? ;) Ale tak tys to měl vždycky trošičku jinak a rád vybočuješ jen proto, abys vybočoval. Ostatní fans jsou s touhle hrou víceméně spokojeni, viz. příspěvek výše. Ale to je v pořádku, 100 lidí.... Nicméně tady mě to praštilo do očí, mluvit přímo o ostudě. Taky přeju samozřejmě!

            • Pavel Makal

              Já si myslím, že moje názory ony recenzenty zajímají asi tolik, jako mě ty od anonymních lidí na internetu. Zejména, když se začnou zvrhávat do nevyžádaných rozborů osobnosti. Nejsme homogenní hmota a kupodivu spolu mnohdy nesouhlasíme, přesto se v redakci navzájem respektujeme. Víc k tomu nemám co říct.

              • Maxianimal

                Reakce na příspěvek:

                No vidíš to, já bych čekal, že v redakci tě názory ostatních zajímají, stejně jako ostatní zajímají názory tvé. A vy si tam mezitím vlastně jedete každej na svém malém písečku. Jinej kraj, jinej mrav.

        • Takže když hra tady dostane 7 a víc tak to nemůže být ostuda? :-D

          • Maxianimal

            Eh, ano? Jakože hra když dostane 7 a víc, tím pádem podle tebe i 10/10, tak to může být ostuda? Wut?

  • Jarisko84

    Za 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit