Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, pls poradte nekdo jak zmnenim ve hre kdyz kliknu na esc svoji narodnostni vlajecku?Jsem nemec ale bydlim v cesku a chci tam mit nemeckou vlajecku ve hre misto ceske
  • Zdravím, dotaz jak se ve hře přepíná režim celé obrazovky? všude jsem to hledal a nemohl jsem to najít. díky za odpověď
  • Dobrý den mám problém se hrou TDU 2 když si chci změnit nastavení dám třeba: W Plyn a S dám jako zpátečku.Pak když to skouším takže vždy je:S plyn a W zpátečka a když to přehodím,je to ještě horší S je třeba doleva W je zpátečka.ATD...
  • Zdravím.Mám otázku.Cca před rokem jsme hrál TDU2 (origo normál přez net). Jenže pak mi klekl komp a dnes jsem při úklidu vyštrachal krabičku se hrou a nainstaloval.Jenže musím začít novou hru což mě štve páč jsme měl poměrně vysoký level.Otázka zní - je šance nějak získat svůj starý save??Díky za odpovědi.Kdyžtak napište na Johnydarknes@seznam.cz *4*
  • zdravím mám problém s volantem hra ho vubec nedetekuje v nabídce mám pozde klávesnici.. Muj volant je Saitek R220 mám stažený aktuální ovladač vše ale proste to vubec nedetekuje.. Je to tím, že hra tento volant nepodporuje? Jestli ano je nejaká šance tento problém vyřešit ? (kromě koupě jiného volantu )
    Díky za odpoved
    • Hru myslím TDU 2
  • Hmmmm,tak nějak přemýšlím,co je na tehlé hře povedené,no inu moc toho opravdu není.Modely aut jsou sice pekně zpracované,jejich zvuky zní věrohodně,ale to je asi tak všechno.Co se mi nelíbí?Menu alá V tom se prase vyznej,příšerná ovladetelnost,zadokolky to je očistec ukočírovat,čtyřkolky jsou zase tupé a nedotáčivé a na předokolky po těchto zkušenostech nemám odvahu.Mrzelo mě,že zde není moje srdcovka Lamborghini,ale těd už jsem vlastně za to rád,protože to by bylo teprve něco příšernýho.A co mě vážně sejří nejvíc je to že,zrovna v nejméně vhodnou chvílí si na mě vzpomene kedejaký Šanthall a musí mi hned zavolat,abych šel tam a tam,viděl to a to,třeba otravuje jen proto,abych dojel ke kadeřníkovi,přes půl ostrova,jenom proto abych zjistil,že se ani nemůžu nechat ošmikat,protože na to nemám XP.Chjo dobrý nápad zkloubit zavodění a socialní rozvoj,ale takhle to vykastrovat.
  • Ma problém nechce mi to naskočit na celou obrazovku a mo se seká. Máte radu?
    *9*
  • pls proč měto furt padá hraju tak 5min a pád ale pořád-help-dík
    • Mi to taky padá
  • Zdar lidi. Mám velký problém. V Logitech profileru mám odškrtnuto combined pedals, ale ve hře mám stále combined pedals, takže nemůžu jezdit. Co s tím?
  • Cau lidi.chci se zeptat.mam TDU 2 na PS 3. a ostrove Hawai.kdyz date Mapu a najede po pravy strane ostrova.tak jsou tam 2 vzdaleny ostruvky.na zacatku hry na nich nic neni ale v prubehu se tam objevi zavodni okruh.POTREBOVAL BYCH PORADIT JESTLI NEKDO VITE JAK SE TAM DOSTA.DIK. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit