Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele já ho mám, koupil jsem ho v akci 2 měsíce zpět za 7tis a za ty peníze je parádní :) Ze všech monitorů co jsem kdy měl, je tento zdaleka nejrychlejší. Ta plynulost nemá obdoby a co hraju třeba 200+ 300+ fps to je unikum.

    Jinak recenze na něj zde:

    https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw2524h

    Obecně doporučuju tyhle stránky, (jejich recenze), pokud kupujete monitor.

    • A jo to je ta 500hz varianta, sorry já píšu o 360hz verzi 2523hf :) 

  • Veskoslav

    Tak si trochu popíšu. Nikdo neuvádí velikost monitoru v cm, ale v palcích, psát monitor má 62 cm je minimálně divné.

    1080p, IPS panel, 25 palců za 15? Jo, to může jenom masochista....Tím bych to i ukončil. Příplatek za "značku" je minimálně 5000. 




    • Derp_1337

      Nějak jsem nepochopil tu tvou stížnost na uhlopříčku. V článku je napsaná uhlopříčka v palcích a pak (v závorce) v cm. Což je úplně běžná praxe na našem trhu.

      • Veskoslav

        Došlo ti, že to tam původně nebylo a článek byl upraven? 

        • Derp_1337

          Ok. Díky za info. V tom případě to byla dobrá připomínka. +1

          • Veskoslav

            Nemám fakt potřebu kritizovat autora za každou cenu:) Byť si myslím, že toto je fakt okrajový typ monitoru a pokud se chce redakce věnovat i takovému typu hardware, měla by cílit na jiné značky a cenovou relaci.

            • Derp_1337

              Jo, jasně. 🙂

              A Games nejsou primárně zaměření na hardware. Takže recenze monitoru je fakt jenom okrajová záležitost. 

              Je dost možné, že to je někde na úrovni placené reklamy. Že dostali zaplaceno za udělání recenze či dostali monitor "k vyzkoušení".

    • Mám AW2723DF a byl cca za 10k, 27 placů 1440p a 240Hz a GSync a nemůžu si stěžovat. Ale je pravda, že mezi 140 a 240 Hz už nevidím rozdíl. 

      Jediné kde jsem pozoroval problém a monitor začne blbnout je menu v RDR2, ale tam si na to stěžuje víc lidí a spíš to bude spojené s G-Syncem, protože jakmile jsme v menu, tak je z toho slide show, ale větráky v PC ztichnou, takže to spíš vypadá, že hra v tu chvíli prostě přestane HW využívat a menu i spadne na jednotky FPS a monitor to úplně nedává.

  • frank.horigan

    Pokud to nemá 1khz, tak na tom hru ani nezapínám.

    Všichni se neskutečně loudají s tím výkonem.

    S takovou si Wejka2 nezahraju ani za 15let :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit