Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaho
    Občas bych uvítal v hlavní roli i muže. Vím jsem staromódní, ale občas je lepší hezkej chlap než ošklivá ženská. 😬
    • TheGGG
      tak u této hry to tolik nevadí, ale např na E3 mě počet ženských hlavních hrdinek dost šokoval a lehce otrávil... holt užívej dokud můžeš za chlapy se už dlouho hrát nebude... teda né že bych se nepodíval na pěkný ás nebo tic ale občas je dobré když hra působí uvěřitelně.  
    • SalemCZ
      tak jezdci byly oznámený už vprvní hře, takže feminiszmus bych zatím nehledal.  Příště bude pistolník Strife(svár).
  • TheGGG
    vypadá to dobře..... těším se že snad uvidíme i čtvrtého sourozence
    • SalemCZ
      tak snad se toho pistolníka dočkáme
      • TheGGG
        a když už má ty pistole jako hlavní zbraň mohli by se tvůrcu odvázat a udělat hack and slash hru s promakaným gun fu
  • Jack1947
    Ženská mi nevadí jen aby hratelnost neskřípala🙂
  • SalemCZ
    trochu mě děsí třeba to že remaster potřebuje 36gb místa na HDD a tohle jenom 15gb, že by lepší komprese, nebo jenom menší obsah. 
    • I Darksiders II Deathinitive edition má jenom 13 GB a co do velikosti se minimalne jednicce vyrovna. Urcite muze jit o kompresi, taktez pokud treba v pvnim dile byly nejake filmecky predrenderovane a v tech dalsich se renderuji az na masine, tak to muze taky udelat sve.
      • SalemCZ
        pak jsem to taky zjistil, koukal jsem se v té době jenom na první hru.
  • BoB.2
    Válka super,Smrt bomba ale tahle ženská je fakt hnusná.
    • SalemCZ
      tahle ženská je fakt fúrie


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit