Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral jsem vsechny dily (krome Medieval I). Tesim se na kazdej novej dil ROME 1 byl po Shogunovi 1 muj nejoblibenejsi, ale u kazdyho dalsiho vydrzim min a min. Nejsem zadnej rozmazlenej pubertak a o historii a spec. Rimu toho vim rekl bych docela dost. Kazdej dalsi dil mi ale pripada takovej umelohmotnej:(. Na fungujicim principu se toho nema moc menit ale chtelo by to neco vic. Nemyslim mechanismy, proste neco s cim se muzu zzit.

    Z toho obrazku ac peclive vypiplanyho prefabrikace proste cisi!
    • Pod to se ti podepíšu. *3*
  • Ako to vyzera s novou Warhammer hrou od C.A.? jedine co od nich pocut, je RomeII a ta Arena
    • XorxoxTalarius
      Prvni hru z prostredi Warhammeru slibili jeste tenhle rok a tipl bych si ze dokud nevyjde Rome II, tak se nic nedozvime.
      • Warhammer je v predprodukci, vic rict nemuzu protoze tam za dva tydny zacnu pracovat :).
        • praca snov :)
  • Kurňa už aby to bylo se těším jak malej Jarda ...
  • čumím na to už pár minút, ale stále neviem toho Walda nájsť...
  • Zdalipak je někde na obrázku i tehdejší velitel Římanů Walrus? *4*
    • Magister_Peditum
      Myslíš Vara? Ten bude někde u té jízdy, bohužel část zakrývají stromy. Ale už u prvního obrázku byla neoficiální soutěž "najdi velitele", třeba to platí i tady. *3*
      • Myslím Walruse. Toho, který Římanům prohrál celou bitvu, protože jeho rozkazům bylo přes kly špatně rozumět. *3*
        • Magister_Peditum
          http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01599/walrus-yawn_1599246i.jpg *1*
          • Jako živej!
  • Enclaw
    Doufám, že do Total War: Rome II jako nováček proniknu rychle a naučím se ji obstojně hrát. Jiné strategie jsem dost hrál, ale sérii Total War jsem sledoval vždy jen z dálky a nikdy si jí nekoupil, vždy mě děsila ta tahová část ve které jsem docela plaval, u totohle dílu ovšem už neodolám...
    • victor
      No tak právě ta tahová část je to hlavní čeho jsem si na Total Warech opravdu vážil .... *16*
      • Magister_Peditum
        Poznávacím znamením a zároveň lákadlem série TW je především real-time 3d bitva. Tahová část ničím výjimečná není.
        • poznávacím znamením je spíš to propojení tahový strategie a 3d bitev
        • Imho to je najváčšia chyba v myslení CA.
    • neboj tohle není moc o multiplayeru a ai bys mel v kampani lehce porazit
      • Total War není o multiplayeru? Tak to je mi lito ze si ho nezkusil, buď si neměl internet nebo sis to stáhl z netu. V každém jiném případě jsi udělal velkou chybu. Např. Shogun hralo docela dost lidí a i když většina nebyla zrovna nejlepších, už u výběru armády dost kolísali, ale i tak jsem si užil v bitvách 1v1 desítky hodin zábavy. A Kampaň Ti zabere taky desítky hodin, takže doufejme ze umělá inteligence bude přinejměnším jak v Shogunovi a nabídne něakou tu výzvu aspoň zezáčátku kdy budu ve hře trdlo a zjišťovat co to vlastně můžu za jednotky vycvičit.
    • u mě máš kladný bod už jen za Fallout Tactics :)
      • Enclaw
        Tak to je pro mě jedna z klasik na kterých jsem vyrostl... tedy po Falloutech 1 & 2 *4*
  • Jediná chyba té hry zatím je, že nevychází třeba zítra, nebo v pátek, prostě brzo :-)
    Už se mi nechce čekat *1*
    • svatá pravda občane *3*
    • Ja len dúfam, že sa vrátia k podstate. Najmä čo sa týka realtime bojov. TW: Rome I bolo možné poraziť aj podstatne väčšie armády (aj 2-3 armády, ktoré útočili na hráča súčasne z viacerých smerov) kombináciou skúseného veliteľa a vhodnou taktikou a tým, že posilovým armádam súpera chvíľu trvalo kým sa zapojili do boja.

      Toto ešte ako tak fungovalo v TW: Medieval II, ale v ďalších častiach už veľmi nie. V TW: Shogun II vpád jednotky do týlu, nepriateľa nijak nerozhodí drží ďalej líniu a vyhráva ten, kto má početnejšiu armádu.

      Mapy sa mi zdajú byť menšie tým pádom aj posily dorazia rýchlejšie, takže nie je dosť času sa vysporiadať s prvou armádou.
    • ...to hej...a preto jej dávam bod dole... u mňa má len 12/10 :)
  • ten obrázek je dobrej no :)
  • Jen zarámovat a pověsit na zeď. Nemohu se dočkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit