Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedá se říct, že by mě to nějak nalákalo, ale spoň tenhle trailer není stereotyp střelba, výskok, střílení, sprint, střílení, výbuch, střílení... a abych nezapomněl, tak ještě nějaké střílení. Pomalu očekávám nějaký akční trailer plný střelby i na šachy.
  • Nikdo poradne nevi co to bude a jake to bude, ale hlavne si to nezapomente predoobjednat at ziskate misi navic. Uz se mi z toho chce blejt.
  • Mě by stačilo Ufo s izometrickým pohledem v gravice z World of tank. Ta se mi fakt líbí. Městečka jak malovaný.
    • grafice
  • Horst_Fuchs
    Takže ty parádní černý slizozemšťany, či co to vlastně bylo, nahradili nudnýma emzákama co jsou k vydění snad v každý hře s touhle tématikou. A já se tak těšil.
    • No vidíš *2*
  • Pilgrim66
    To je snad nejnudnější a nejvíc splácanej trailer posledních let...
  • Já nevím, mně přijde tenhle trailer jak pěst na oko. Nejdřív se to z nás snaží vyždímat nějakou emoci, asi strach či vzrušení co se tam asi kde stalo. To je ok. Pak nám to, ale ukáže partičku agentů v klouboucích, přesně jak z Mafie, kteří si to jdou orzdat s emzákama... A já si říkám WTF?? Tak nejdřív se to tváří vážně a pak nám to mrskne omalovánky? To snad ne... Ti emzáci co tam byli dřív, ti byli aspoň zajímaví, a celkem by spadali do atmosféry první části traileru. Takhle to je takový slepenec...
  • Mart9
    K té Mafii 2 to má evidentně dost blízko, o to víc mě mrzí, že z toho neudělali nějakou pořádnou hru a ne trapné střílení mimozemšťanů *7*
  • Magister_Peditum
    Při sledování traileru mě spíš napadlo, proč neudělají nějakou válečnou hru z tohodle období? Kubánská raketová krize, kdy byl svět asi nejblíž k vypuknutí třetí světové války, by se výborně hodila pro scénáře, co by kdyby, jako jsou různé fiktivní invaze do USA atd, aniž by museli autoři vymýšlet fantasmagorické scénáře, jako třeba u Homefront. Klidně i na ty dnes tak populární zombíky díky jaderné válce by mohla přijít řada. A navíc by to mělo podobné kulisy, jako Fallout. *15*
  • TheSilverBoy
    jediné čeho je mi zatim líto je těch alienů z roku 2010 *9* ty byli boží
    • no ja jsem rad, ze odkazuji na XCOM hry a pouzivaji jejich ufony
      • TheSilverBoy
        Ppokud odkazuji tak ale XCOM projekt nezacel nekdy v 60. letech
        • Coffin.Corner
          Naopak, nabízí to krásný konspirační scénáře. *3*
        • jasne, ale evidentne se XCOMem hodne inspiruji...takticke boje, vyzkum v zakladne, ten jejich vysadkovy vrtulnik, ted i stejni ufoni...kdysi to mozna mela byt jen FPS s ufonama, ale ted je to jasne dalsi XCOM
          • TheSilverBoy
            což je škoda.... kdyby udělali vlastní univerzum a mohli tam mít jakykoliv příběh (vlastně cokoliv) a nebránilo by to taktice a vyzkumu atd.
  • Nesouhlasím s postojem "co nejvíc informací" když hra ještě nevyšla. Dle mého názoru má trailer navnadit potenciálního kupce a zapsat se mu nějakým způsobem do podvědomí, ale nevyzradit vše hned v reklamě ještě než ten produkt vyjde (mám na mysli problematiku pouze u her, možná ještě u filmů).
    Ve chvíli kdy hra vyjde, je zde spousty portálů a různých zdrojů, kde vám hru přiblíží, (doporučí/nedoporučí) jakožto finální produkt. Vztekat se kvůli tomu, že výrobce neposkytuje dostatek informací k produktu, je dle mého názoru vhodné ve chvíli, kdy produkt vyjde.Přístup autora článku k traileru mi přijde přinejmenším dětinský, ale je to jeho názor. Mě osobně přijde Trailer slušný a nemám potřebu ho nějak hanit, i když chápu odpůrce turbo-explozivních trailerů, které také mi vadí . V tomto případě, má ale trailer slušný nápad a zpracování. Jinými slovy trpělivost přináší růže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit