Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mel jsem na ps a i kdyz jsem to hral nejakou dobu,nemohl jsem si zvyknout na ten jizdni model.Ale koukalo se na to pekne.Screen svoji bmw z4 mozna nekde dokonce jeste mam *1*
    Ale dvojika me mine.Ja bych radsi neco jako Test Drive unlimited nebo Flopza
  • Odulin
    Mně se jednička celkem líbila a pár pěkných hodin jsem tam nechal. Občas to vykouzlilo zajímavou atmosférku....ale přestal jsem ji hrát kvůli škubání (při 60fps), kterého jsem se za boha nemohl zbavit a přešel jsem na Forza Horizon 3. Dvojce dám stopro šanci.
  • Solidní odpad jako jednička, hrál jsem closed alphu, no můžu říct, že jsem to stahoval poměrně delší dobu než jsem strávil ingame. Prostě Ubifail a ty jeho hnusy pro mentálně labilní děcka.
    • Je vidět, že jsi velký fanda :D Smutný je, že když hru stahuješ týden a pak jí hraješ 100 hodin, hned je to pro tebe odpad. Doporučím ti jít hrát zase tvoje PUBG, Overwatch a Dotu...
      • Abych tě poopravil, hru jsem stahoval 36min a odehrál 10min. Bohatě mi to stačilo na to, abych poznal odpad. Díky za informaci, co mam jít hrát, ale raději si pustím richard burns rally a až mě to přestane bavit tak třeba zase tu dotu 2, kde mam něco málo přes 7000 hodin, ups..
  • Mart9
    Tak počkat, ono to ještě nevyšlo? *8*
  • Kravicka
    Je to podobne Forze Horizon 3, grafika bych rekl ma stejny nadech, arkadovejsi rizeni a k tomu lode a letadla a s tim spojene rychla zmena vozidla, chcete vyjet rychle nejakou horu, prepnete na letadlo vyletite nahoru zmenite na auto spadnete na zem a seskocite s autem hned dolu :)

    Musim rict ze se mi to docela libi. (mam inv do 2. closed alphy)
  • Doufám, že to bude dobrá hra. Pořádná arkáda na Steam tady nebyla už dlouho.
    • ?? Arkád máš 3 pr.ele. Posledne napr. NFS. Mňa mrzí že nerobia simulácie alebo reálnejšie arkády v otvorenom svete. Okruhy ma nebavia.
      • jenze posledni NFS je simulator vyhernich automatu a ne zavodni hra :D
      • Forza Horizon 3.
      • ehm, NFS není na Steamu... Slováci...
        • Navíc není ani pořádná, ale jeden z nejhorších dílů. *4*
  • to snad ani nikoho nemůže mrzet
    • Jack1947
      O tom bych se i možná hádal *3*
      • Mikrokokr
        Přesně tak! Říkal jsi, že se na to už vykašleš *3*
      • jo třeba máš pravdu, ale pls s někym jinym..škoda dechu *15*
        • Jack1947
          Tak já ne ale nějaký fanoušek ubiěrotu třeba jo *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit