Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • udelat závodní mmo v otevrenem svete není vubec špatný nápad, kdyby porešili trolly co budou porad bourat. a čluny a letadla mi tam vubec nevadí. mohli by jste si kupovat a vylepšovat vlastní dílnu atd.
    • Jack1947
      Milý bobe to se tam dá vypnout víš to poškození takže to pak vypadá jako bys závodil s duchy.

      Když ty mody autorům hry nebudou vadit proč ne že.
    • P.S.
      arkády mi nevadí. naopak by mne asi nebavil simulátor kde si poškodíte kolo když vjedete do menší jámy nebo narazíte na obrubník a potrebujete ke hraní volant. Problém je že dnešní arkády jdou hodne pres čáru. v 300 km/h nabourate do zdi a auto je dál pojízdne a ani se mu nepoškrábe lak

      ani nechápu ty zalezitosti kolem licencí. prece by firma mela byt rada že jim reklamujete značku ve hre a ne aby jste si ješte vy kupovali licenci. a to že se firmam nelíbí že vidí svoje auto rozbitý je taky hloupost. bych udelal nelicencovaný auta a moderi at si tam vymení název.
  • Lol dalsi trailer od ubi co nema s finalni hrou nic spolecnyho... jednicka taky v ukazce vypadala super a ten odpad co pak vysel se k tomu ani nepriblizoval. A jizdni model taky tragedie nudnejsi zavody sem nehral ani na mobilu :D ruce pryc ani na to radsi nekoukat
  • Letadla a cluny to uz neni zavodni asfaltova arkada skoda po dlc wild run dobra hra ._.Vseho moc skodi
    • vždyt ty letadla a čluny maji stejný jízní model jako auta tak co rešíš
    • přesně toto mi taky nejvíce vadí a proto nepujdu do nějaké předobjednávky.S jedničkou jsem si užil hodně a volant jsem používal stale,ale co potom ... *9* , gamepad v této hře určitě není pro mě.
  • Lukass
    Nahodou ja sem jednicku nainstaloval nedavno na zkousku a bavi ne to furt. Nic sem od toho necekal a dostal dobrou arkadu v peknym svete ktere bavi.
    Na dvojku se tesim, muze to byt skvela arkada.
  • Zkoušel jsem jedničku a to bylo teda extra utrpení. Asi nejvíc mě negativně překvapilo extrémně malý množství dostupných aut. Má to být závodní MMO a bylo jich tam tak 50.
    • pridam ze jizdni model byl taky prisernej.
  • To je dobre protoze jednicka mela takovy sileny uspech *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit