Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=hoKcZKocRoE
  • "The Cursed Crusade by mohla zabodovat díky jednoduchosti " hahaha :)) to je super ;-) ..bože.. (omlouvám se za spam, ale mě to fakt vytáčí)
  • Může mi autor říct,. kde viděl ty technické nedostatky v animacích? Ne že by se nedaly vylepšit, ale když to ve své novince tak zmiňuje, tak by nám to mohl přiblížit, ne? Jen dotaz.
  • Naposledy jsem si dobře zašermoval u Gothic II. Zaklínač je výsměchem knížce (na kterých je vidět, že se Sapkowski šermu věnoval) a ani Gothic se nevyrovná pár starším hrám...tak jsem na to zvědavý. Něco do toho žánru by to chtělo.
    • sapkowski v jednom interviu :) priznal ze o tom vie prd ... serm ktory opisuje v knizkach si viem celkom dobre v hlave predstavit ale fyzicky je vacsina nesplnitelna - ale je to fantasy a geralt je zaklinac takze tak :)
    • Tak to ja si dobre zasermoval s move v duelu gladiatoru na ps3, super zabava.
    • Co já vím tak Sapkowski ví o šermu kulový a mám pocit že to i přiznal... Ostatně šermy v knize jsou dost mimo
      • Tak tak. Šerm v knize je teoreticky vyčtený, ale věrohodně příliš nepůsobil. Moc do hloubky se tomu určitě nevěnoval.
        • A kdo tedy zašel dál než on? Já se rád přičím...ale já nikoho a nic neobjevil a to jsem toho přečetl hodně.
  • Cosi
    First Templar + Hunted: The Demon's Forge = The Cursed Crusade - Další šestková hra na obzoru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit