Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze ked uz mnohe serie maju aspon nejaky diel aj na PC, mohli by sa vsetky tie studia dokopat portnut aj ostatne(diely v serii). To je potom blbe ked vas hodia do nejakeho pokracovania serie, oni snad nechapu ze pre hracov je to ako pribehove umelecke dielo do zbierky ale pre nich je to len vybrany produkt na predaj. Ak to nevedia pochopit jak mozu cakat ze si PC hrac vytvori dost silne puto nato aby si to zakupil do zbierky. oh well.. *9*
  • lol otocil sem jednicku ale tohle je fakt krutarna
  • Dobře, za tohle mě tady asi všichni ukamenují, ale: nevíte někdo, kde se dá stáhnout iso jedničky? Když tak čtu preview na dvojku, mám neodolatelný nutkání hodit cd prvního dílu do mechaniky, jenže to už je pár let někde v propadlišti dějin :/ Takže, nevíte někdo, kde ji stáhnout?
    • aby ste se z toho nezblaznily sami stahujete filmy a mp3
    • Ty sviine zlodejska, jdi do hajzlu. Preju ti, aby se te chytil svrab a plisen a rodili se ti, pokud vubec, jen zkryplene deti. Spina jako ty musi vyhynout. Staniz se tak.
      • Zlodej krici chytte zlodeje. *7*
    • SA-reg
      Kup si originál... po takové době se dá sehnat fakt levně.
      Předpokládám, že máš Xbox a hraješ furt Halo a Gears, takže to zkus třeba tady:
      http://hry-pro-xbox-360.heureka.cz/the-darkness/

      Za 400 z Gamestationu to je jak zadara.

      A víč co se říká o warezu... když si to neumíš najít sám, tak si to nezasloužíš... *8*
  • Mahcake
    Škoda, že z toho udělali takovou "akčňárnu", neříkám, že se v 1 málo střílelo, ale to povídání s lidma v metru, vedlejší mise a dělání si co člověk chce mi bude chybět.
  • SA-reg
    Potěšilo a překvapilo mě, že dvojka vyjde i na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit