Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli to neni nějaká jiná strašně podobná hra, ale tohle jsem hrál už před měsícem, možná i víc. Nemají se náhodou dělat recenze hned po vydání hry, nebo ještě před vydáním? V GP chodí testovací verze hry 14dní před vydáním, nebo games.tiscali tohle nemají? :-)
  • Hral jsem to, dohral jsem to. Neni to spatna hra, v dnesni dobe vychazeji i mnohem horsi. Dal bych tak 6/10, ale jinak souhlas.
  • Obraz skladatele A. Salieriho je skvěle pokřivený Formanovým dílem Amadeus a hlavně Puškinovou divadelní hrou "Mozart a Salieri." Salieri své doby byl mezi největšími skladateli-hudebními kapacitami a ač o něm nevím skoro nic, označit jej za průměrného je blbost. (Dokonce i mezi skladateli vážné hudby všech epoch.)
    • Cajk
      Stoprocentní pravda. Salieri byl považován svými současníky za výtečného skladatele a upřímně lidí, kteří chtěli v tý době vidět (kór v ultra soutěživé Vídni) Mozarta mrtvého, bylo hodně. Takže bych toho Miloše nebral zase tak vážně, a nejdřív si o Salierim něco přečetl, než budu vyvozovat nějaké závěry. Další důkaz toho že kniha jest hodnotnější filmu.
  • Cajk
    Hele můžu se zeptat chodí nějaký Češi i na Sektor? Nebo je to jednostranná záležitost, že svk hráči choděj na cz servery?
    • Jako pasivní čtenář, který nemá za potřebu každý článek komentovat či se hádat v diskuzích, ale zde jsem musel odpovědět. sám za sebe. Já osobně na slovenské stránky nechodím a to na žádné, ale jak je vidět, tak slovanští bratři zato chodí na naše servy *1* *1* *1*
      Možná, že nemají kvalitní služby *1* *1* *1*
  • Nedávno jsem si v DOSBoxu pustil klasiku RPG žánru - Eye of Beholder. A světe div se: tahle 21 stará hra je z velké části právě o tom najít správné tlačítko, které správným způsobem otevře správné dveře. A ono je to i po těch 21 letech zábava i když to vůbec není realistické.

    Takže za mne díky za každou hru, která obětuje realismus ve prospěch zábavy....
    • skaven123
      ja z GOGu som si kupil M&M 7+8, masaker to je, mam co robit na par mesiacov *5*
  • Odulin
    Jj před pár měsíci jsem stáhnul a zkusil 2 hoďky. Výsledná známka v recenzi odpovídá. Tahle hra v mých očích pěkně definuje průměr. Hrát se v klidu dá....když není po ruce nic lepšího:)
  • Hystorie bes příměsi fantasy? Už podle screenshotů je to fantasy. Oděvy a zbroje postav absolutně neodpovídají době, Hrdina nosí meč bez pochvy a !!na zádech!!, dokonce sem tam viděl obra.
    • Hairy_Ass
      "hYstorie" No, fuj! Že tě hanba nefackuje! *16*
    • Whisp
      Vo veľkej väčšine hier nosia hrdinovia zbrane len tak voľne pohodené na chrbte (viď. DA2, kde sa rogúnam vznášajú dýky 10cm nad chrbtom), výnimka je hádam len Zaklínač 2, kde má Geralt meče zastrčené v pošvách.
      • Nebo Oblivion :)
        • v Oblivionu pochva byla, ale tušim, že jen u jednoručních dýk a mečů :)
          • nejlepsi je serie gothic, tam i kovar pracujici u kovadliny ma na zadech treba obourucni kladivo
            • Hairy_Ass
              Vždy připraven! *1*
  • hmm, tahle hra mi nějak unikla, vbc sem o ní neslyšel. už se těším:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit