Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, uvidíme. Spíš než snaha vytřískat něco ze jména to na mé zatím působí tak, že Kafka bude patrně jediný spojovací prvek mezi obrazovkami a puzzly. Že ve skutečnosti nás nějakej promyšlenej absurdní svět nečeká a ono "absurdní svět" má spíš maskovat, že půjde o řadu víceméně standalone hádanek. Třeba se pletu, ale nečekám zkrátka, že do sebe najednou všechno zapadne jako v Machinariu, naopak až do konce zůstane mišmaš. To nemusí vadit, pokud hádanky budou stát za to. Ale bude mi vadit, jestli se pan K. má pořád tvářit stylem "právě jsem sežral rybičky ve strašně moc kyselý remuládě a předstírám, že mě to nerozhodilo."
    • Hua, ty máš pocit, že u Kafky do sebe najednou všechno zapadne? :o)
      • U Kafky ne. Když pominu povídky dostatečně krátký, aby se v nich sám neztratil. :-D U hry na motivy Kafkova díla by ale právě něco takovýho být mohlo, byť v pořádný "básnický licenci" - a mně by vůbec nevadilo, kdyby do toho autor vložil svůj výklad. A právě se obávám, že to se nestane a že pan K. bude procházet nesouvisejícími výjevy, mezi kterými se ani později žádná souvislost neobjeví.Což jak říkám nemusí vyloženě vadit, ale přece jen na škodu to bude. A upřímně, sled hádanek je super na freewarovku. Platit chci za něco, co má koule. :-D

        Ale jasně, těžko soudit z pár obrázků, jenom spekuluju.
  • Až příliš okatá snaha něco vytřískat z jména velmi přeceňovaného autora, který ani neměl čas dospět...
    • Magister_Peditum
      Až příliš okatá snaha ze sebe dělat chytrolína...
  • Sr_Lobo
    Omlouvam se za spam, ale ihned mi to pripomelo tohle https://www.youtube.com/watch?v=gEyFH-a-XoQ *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit