Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle chce nekdo hrat od zacatku ? lol 

    • A odkud jinud než od začátku by jsi navrhovl hrát hry? :-D

  • ta hra este niekoho zaujima? uz ani media nebavi o nej pisat

    • Derp_1337
      Haters gonna hate.


      Většina lidí stejně ví, že hateři jsou naštvaní, protože si tu skvělou hru nemouhou upirátit zahrát na PC.

      • xtron

        Tak, abych tě trochu ochladil z euforie, jak jsi to teď všem natřel: Mám PC a mám i PS4. LOU2 je zcela normální hra, nic výjimečného, tak 8/10. A ano, hrál jsem ji a žádné hype 10/10 v tom nevidím - kdo to tvrdí, tak moc her v životě nehrál a nebo vše proskáče na "easy". Např. Red Dead Redemtion II nebo God of War jsou 100x lepší než tohle. Mám pocit, že jak se všichni bytostně bojí opřít do menšin (černoši, 4% atd.), tak i tady zafungoval bodík navíc pro politickou korektnost a snaha neznemožnit se při psaní recenze + mega marketing s úplatky za super recenzi. Hra má nuda nulový příběh, logiku u některých hádanek bych nehledal a nemožnost přeskočit cokoliv malé, když jinde přelezeš pomalu mrakodrap, je až úsměvné. Akční "run" vsuvky jsou přesně ten moment. Radši si zahraji Horizon Zero Dawn nebo Assassin Creed než tohle. 

        • Kdokoliv jiný může mít přesně opačný názor a to neznamená, že ten nebo ten je správně. Za mě je Tlou2 naprostá pecka a jedna z top her. A že někdo řekne/napíše opak, na tom nic nezmění. 

        • "God of War jsou 100x lepší"

          Čistě ze zvědavosti - v čem? :-D

    • Tak jak vidíš stále máš potřebu se o ní vyjadřovat. Takže ano, zajímá :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit