Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm vypada to dobre. Jedine co me totalne stve je, ze tu malou holku klidne necha na pospas hordam mutantu jako by se nechumelilo (ve stylu mala holka = rambo). Ale jinak ok.
  • eeeee
    To neres, tebe se to netyka, mas xbox. Je to z tve strany pruhledne zpochybnovani konkurencni exkluzivity. Res si to u obdobnych titulu na sve platforme, treba ... aha, no tak si kup ps3 :-).
  • Veskoslav
    Já nevím. Aby nedopadlo tak, že to bude překombinované. Proč neudělat pouze klasickou survival hru bez toho, aby tam byli mutanti, mimozemšťané atd. Nevadí mi to, spíše mě to mrzí, protože se mi zdá, že do všech těhle her musí vždycky nacpat něco "jiného", co se vymyká realitě. Třeba to dopadne dobře, ale třeba taky ne.
    • Erendiel
      Nadpřirozeno není pro naughty dog nic nového. V každém dílu Uncharted ke konci hry byli nějácí nenormální nepřátelé .... a nevadilo to *3*
    • ZvacA
      On totiž žánr typického survivalu vychází z toho, že případný protivník by měl být "silnější" než hratelný charakter. Nepřítel ti má zatápět a stejně tak nemá být tak lehce poražen, už v principu musí vyvolávat základní domněnku, že je "odlišný" a tím pádem konfrontace s ním nemusí být sranda. Hráči by měly být předkládány situace, ve kterých dostává zabrat s těmi, ve kterých je klidu, a přitom neustále mu klást překážky do cesty. To je primární pravidlo klasické survival hry, nejen co se týče nepřátel, a mutanti, zombies, monstra, paranormální věci a podobné jsou k tomu nejvíce optimální, přestože dneska je to už osekaný pravidlo a hráč se vesměs kofrontace nebojí, protože má možnosti, jak se z přímého kontaktu vyvázat bez toho, aby to třeba narušilo jeho zdravotní status (třeba právě LoU může být v tomhle směru jiný a chybka se může proměnit v game over). Ale myšlenka "netradičních" protivníků zůstává a je to správně.

      Nejspíš chápu, co by sis tak představoval, něco ve smyslu I am alive - šmejdění a hledání věcí, které by mohli být k užitku na postapo pozadí - to je sice pravda taky survival (poplatný přímo svému jménu), jak vyšitý, ale už bez výzvy.
      • eeeee
        Tak v prvni rade je nutno rict, ze se v pripade TLoU vubec nejedna o zanr survival.
        • ZvacA
          O čistý určitě ne, ale přesto se zařazuje.
    • súhlasím s Tebou, tá zombie tématika je už riadne otrepaná a popravde ma ani nezaujíma, napr. dead island som hral len hodinku a už ma to nebavilo.
      Ale toto robí Naughty dog a to mi stačí ! *1*
      • eeeee
        Technicky vzato to nejsou zombie.
  • Aj na Dead Island som sa tešil ako malý, nakoniec som to nainštaloval, hral asi hodinu či dve a viac sa k tomu nevrátil...
    • Dead Island je predevsim mlaticka, tam bylo strasidelnych momentu poskrovnu.
      I tak me to ale bavilo, dohrano 2x a ve vice lidech fajn zabava.
      Last of Us je ale neco totalne jineho, na PC bych si to rad zahral, ale smula :).
      Ale co, hlavne at uz vyjde DayZ standalone *14*
  • A který typ zombíků reaguje na to, že se jim do obličeje svítí baterkou?
    Vlastně ještě pořád nevím, proč je ta hra tak očekávaná. Určitě to může bejt moc dobrá gameska, ale všichni ji od uvedení vynáší do nebes a přitom to zatím nevypadá jako nic jiného, než TPS ve stylu Unchairted, akorát post apo prostředí a méně náboji. Skriptů bude spousta, linearita očekávána. Upřímně, nic, co bychom tu ještě neměli...
    A i když nejsem proti hře zaujatý, scéna, ve které se Joel plíží s baterkou rozsvícenou mi pije krev. Vždyť by to bylo o tolik lepší, kdyby zombíci reagovali na světlo a my museli baterku zhasínat a pak doufat doufat doufat, že do ničeho v té tmě nevrazíme.... A pak to riskneme, rozsvítíme a sakra, zombík přímo před náma! O nutnosti nosit baterku v ruce se samozřejmě dneska už nedá ani mluvit....
    • je proste slepa.vidis,ze ma zalepene oci,a z toho mu tece krev a hnis.
    • Já to chápu tak, že na světlo nereagují ti, co nemají oči *4* a mají místo hlavy houbu, ačkoliv jak je vidět, někomu to smysl nedává...
    • Já už fakt nevim.... tohle jsou slepý nepřátelé... Na jednoho sprintera (ty viděj) posvítí a on se na něj hned rozeběhne. Pujde to dělat jak řikáš, bez světla a doufat že do ničeho nenarazíš - jedny reagujou na zvuk, jedni prostě viděj. Většinu toho řikaj v IGN či Gametrailers rozhovoru (dnes byla nějaka smrst informaciú
  • Už se těším, až si to zahraju na youtube
    • Teda dnes se tu vyrojilo trollů *1* Ta závist je asi silnější než jejich prášky
      • ale já to myslím vážně ... rád bych si to zahrál, ale kvůli jedné hře, u které předpokládám, že nebude mít velkou znovuhratelnost, do nové konzole investovat nehodlám ... bohužel
        • V poradku,taky se mi to libi a taky kvuli tomu PS3 kupovat nehodlam :-).
        • Áha :D No nic, tak to nemyslim na tebe ale na ostatní experty dole :) jen k ty znovuhratelnosti, vdušujou se, že vždy budou 2-3 cesty a a ještě akce/stealth a ten kdo hrál Uncharted 2-3 ví, že to dokáže změnit hodně. Nepůjdě o druhy hrani typu Dishonored, ale i treba Uncharted clovek proste aspon 2x dohraje...
  • TheFeardemon
    Nevím proč ale ty zvuky těch "monster" mi přijdou neuvěřitelně vtipné :D
  • eeeee
    Tohle bude skvost, herni nirvana, o ktere se bude mluvit roky. Uz s U2 me ND dost nadchli, prestoze nemam rad linearni koridory, hopsacky a ani to tema mi nebylo nejblizsi. A tahle hra mi bude tematicky mnohem blizsi, vytvarne je to skvost a gamepley ND proste umi.
    • Mna prave nie, okrem pozlatka v podobe perfektnych animacii, velmi dobrej grafiky, profesionalneho dabingu ponukol Uncharted 2 nezaujimavy pribeh, linearny koridor, minimum interaktivnych objektov na scene, primitivne puzzle a platformer pasaze, QTE. Snazil som sa ale ani na 3 pokus som to nedokazal dohrat, proste ma to nudilo.
      • eeeee
        Mne se pribeh libil, mam rad tema indiana jonese, libily se mi i zajimave charaktery a prostredi i jeho vytvarne zpracovani se smyslem pro detail. Cele je to prijemne napadite, jen to sci-fi na konci bych nemusel. Navic ma ND dobry smysl pro drama a jeho vyborne provazani s hrou. Nektere sceny, jako treba utek pred nakladakem vidim zive dodnes. Gameplay sikovne stridaji, takze neni stereotypni, coz je problem vetsiny her, ze se mi po par hodinach omrzi. Fajn je hledani skrytych predmetu, ktere cloveka nuti k pozornosti, premysleni a zkoumani a velmi se mi libila i akcni cast a provedeni soubojoveho systemu. Tahle hra proste bavi i kdyz je to jen linearni koridor.
  • Ta grafika stojí teda za starou bačkoru ... no je vidět, že z té staré mašinky už teda moc nevymáčknou.
    • eeeee
      Naopak, ta grafika je vynikajici. Neposuzuj ji technokraticky podle poctu pixelu a polygonu, posuzuj jeji vytvarnou stranku, vynikajici atmosfery, kterou vytvari, promyslenost a smysl pro detail - je videt, ze nd ma vyborne grafiky.
    • TheFeardemon
      Ok,takže beru to tak,že když hra nevypadá zrovna jako přeshaderovaný Battlefield 3 (beru to jako příklad),tak celá hra musí vypadat špatně?Navíc podle mě je grafika až na posledních místech,přece jen jde jako první o hratelnost a rozmanitost.Navíc,podívej se na nové Halo,to je něco,co se graficky jen tak nevidí (PS3 i X360 mají přibližně stejný výkon takže dá se říct že by to mělo i PS3 rozjet),takže se nedá říct,že už z konzolí nejde nic vymáčknout.Nebo možná jsi jen Hater konzolí.Já jsem zapřísáhlý PCčkář,nejnovější konzole co mám je PS2 (která byla za svých dob výborná) a nemám v plánu si další kupovat.Jenže ten souboj "PC vs. Konzole" mi přijde neuvěřitelně stupidní.Ano,konzole možná zpomalují vývoj her (teoreticky,jak jsem už říkal,žádnej hate) na PC,jenže maj taky svoje hry,které stojí za to a to samé PC...
    • dalši deb*lný majitel NASA PC ktorý na nom nemá čo hrat a zo závisti si prišiel odpluvnúť do PS3 exkluzivitky? si ubohý...
  • Njn, tohle vám na Xšrot360 a PC holt nevyjde, co? Hihihi.
    • MrSanta
      No hlavně, že vám na PS3 vyjde Wasteland 2 nebo Project Eternity.
      Nevím, že lidi pořád mají pocit, že každému se musí líbit stejné hry. Kdyby mě lákali exkluzivky na PS3, tak si PS3 koupím. Kdyby mě lákali exkluzivky na X360, tak si koupím X360. Mě ale lákají exkluzivky na PC, tak mám PC.
      • eeeee
        To je otazka, co je pricina a co nasledek :-). Mas PC a proto te zajimaji hry pro PC. Ja si koupil PS3 a najednou me zacaly zajimat i hry pro PS3 o ktere jsem se nikdy pred tim nezajimal a musim rict, ze zajem o PS3 hry u me nakonec prevazil, i kdyz na Wasteland 2 se samozrejme tesim taky. Hraju dobre hry na vsem na cem se da, krome tabletu, na nem to proste neni ono.
        • MrSanta
          Vzhledem k tomu, jaké hry upřednostňuji je pro mě konzole v současné době zbytečná. Mimo exkluzivních her si zahraju na PC všechno, většinou v lepší grafice, nebo alespoň s rychlejšími loadingy. A z exkluzivek bych si vyloženě rád zahrál snad jenom Lost Odyssey. A není to tom, že bych se o konzolové exkluzivky nezajímal. Jenom mě prostě netáhnou.
          EDIT: Ještě Enslaved: Odyssey to the West bych si rád zahrál. A to je asi tak všecko. To se mi fakt nevyplatí *3*
    • LuckyBaal
      Asi takhle: takové deb**y Games.cz přesně nepotřebuje.
    • ZvacA
      Tož, "zahrajeme" si pomocí YT a třeba se k tomu někdy dostaneme. Pohoda.

      Hihihi
    • vlastik.plaminek
      Tak si stříkni do textilu a běž se pochlubit mamce, jaks nás vyndal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit