Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Tak timhle mi celkem zkazili den. Ale pokud to bude mít o pár tříd inteligentnějšího, hlavního hrdinu a bude se to hrát přinejmenšim tak plynule.. Proč né, v MP GoW jsem strávil několik desítek hodin. A semtam si to s chutí dám, porád radost z čistý akce.
  • skoda no.. take jsem cekal neco zajimavejsiho.. no tak nejak uz nemam duvod po konzolich koukat.. vsechno co me zajimalo bud uz nestoji za to nebo bude i na pc.. coz je super.. mam rad multiplayer bez poplatku..
  • MrSanta
    Ajta, tak po nadšení z chystané PC verze Enslaved a rozpačitě přijatého Reborn přichází trpké zklamání v podobě TPP akce The Order. Teď už tu PS4 fakt asi koupím jenom kvůli kámošům, co to budou kupovat taky.
    PS: Jsem myslel, že Troška má společně s Evou, Vaškem a Jirkou Paroubků vlastní podkategorii *15*
  • Jack1947
    PS4 - dostane sve Gears of war. Myslim ze zaslouzene po letech. *3*
    • PS má Uncharted, které je daleko zajímavější než Gears of War.
    • TheGGG
      gears of war není nic co by měli majitelé PS3 xboxářům závidět. 1886 mě zajímá hlavně kvůli steampunku. Na xboxu jsem hrál první a druhý GoW a byla to typická béčková sci-fi s nezajímavými nepřáteli a nudnými postavami. Nic co by se mohlo rovnat Resistance sérii.
      • Není to tak dávno, co jsi vesele mlel, že na Xshitu nikdy nebudeš hrát a ani jsi nehrál. Takže buď lžeš teď nebo jsi lhal předtím. Piš si, co píšeš, možná pak nebudeš za taaaaaak velikého lháře a hlupáka *6*
        • Jack1947
          No vidis , ja myslel ze kdyz je nekdo konzolista nehazi spinu, na ostatni konzole. Cti jakoukoli konzoly ... mimoto mineni o tobe uz jine byt ani nemuze, kdo jednou lze... *7*
          • Mno, povíš mi kde a kdy jsem lhal, nebo to bude zase jen takový výkřik do tmy?
            • Uz ti nekolikrat bylo primo ukazano, pri jake prilezitosti jsi lhal, ale ty sis vzdycky nasel nejakou vymluvu. Takze to nema cenu. *3* *1*
        • Ne, ne a ne. Nevím s kým si mě to furt pletete. Jasně jsem psal a říkám to pořád: Doma mám PS3 (na něm hraji především), PC (i na něm často hraji, nemám nic proti PC platformě, jen mě vadí PC komunita) a konečně, nějakou dobu jsem měl i xbox ke kterému jsem přišel velmi lacině. Na něm jsem si stačil pár her zahrát, zaprvé RDR které stojí na PS3 za houby, zadruhé HALO 4, 3 a Reach z nichž mě bavilo pouze HALO 4 které se kvalitou blížilo PS3 exklusivitám a nakonec Gears of war 1 a 2. GoW 1 jsem hrál už kdysi na PC a celkem se to dalo. Bohužel když jsem hrál GoW 1 a 2 na xku zjistil jsem že to je vlastně dost nadhodnocená a stereotypní hra, s béčkovým příběhem a nezajímavými nepřáteli. Xko jsem před pár měsíci zase prodal.
  • mirekdusinojc
    Odpustím tomu mírně tupý příběh i nascriptovanost, pokud se autorům podaří využít naplno novou technologii a dokážou vytvořit věrohodnou atmosféru vlhkem a smogem nasáklých ulic viktoriánského Londýna.
    • TheGGG
      ups double post
    • TheGGG
      proč tupý příběh?
  • queen victoria demon hunter :D
  • Ani toto video nejde prehrat.
  • TheGGG
    Super, GoW by byla dobrá hra nebýt směšných postav a nezajímavých nepřátel. Pořádná TPS ale už dlouho nevyšla. Takže určitě kupuji.
    • Ktorú TPS máš na mysli keď píšeš, ,,Pořádná TPS ale už dlouho nevyšla.’’ ? *15*
  • Ti vědí jak zkazit člověku radost z nadějné hry.
  • Ne ze by Dishonored nebyla chujovina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit