Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Škoda, že se Tornquist nedržel adventur... Královna mezi adventurami The Longest Journey byla famózní. The Secret World se podle mého názoru neuchytí nijak zvlášť dobře... Nevidím tam nic, co by mě upoutalo u PC natož konzolisty u TV...

    Jinak trailer naprosto nic neříkající až k uzoufání nudný. Hudba pěkná.
    • Taky bych radsi videl dalsi TLJ.ALe na to si budem muset asi jeste pockat
  • Zase se odvolávají na ovládání ... to je staršej problém do her na konzele hodit přímou podporu klávesnice a myši? viz. Unreal Tournament 3 ...
  • mmrrxx
    zase konzole vs PC, bude velka diskusia, v diskusii sa objavuje reklamny banner, cim viac krat sa objavi tym viac sa zarobi, zacina byt jasno preco kazdy druhy clanok sa nesie v nalade PC vs konzole
    • Sorry ale to je jedna z najbizardnejších konšpiračných teórií aké som kedy počul Hrozne sa mi páči tá predstava ako v pentagrame stojaci Poláček vzkazuje mohutným hlasom hrbatému Vávrovi aby potiahol ten posuvník s nápisom " články vyvolávajúce flame " v predstave kúpania sa v dolarových bankovkách zarobených na google reklamách *2*
      • mmrrxx
        hehe, s tym pentagramom si zabil *1*
    • Psychotic
      Ani nemyslím. Konzolisti flamy začínají málokdy, to zaprvé. U MMO her je dominance PC jasná a že by na konzolích skřípaly, je jasné a vyzkoušené, to zadruhé.
      • mmrrxx
        ok, tak to si ma potesil, dufam ze sa to tu nezvrhne zas
  • Marquis
    "Some games should never see the light of monitors."...
    A Secret World je jedna z nich....:( "Age of Conan" srazil FUNCOM na kolena a tahle katastrofa je zadupe do hlíny...
    A my se nikdy nedočkáme "Dreamfall Chapters"...
    • Promin ale odsuzovat hru podle traileru je absolutní blbost. *7*
      • Marquis
        Sledoval jsem skoro všechny trailery a gameplay videa. Ta hra vypadá hrozně...
        Kromě toho, že to je další řadové MMORPG s trapně vypadajícíma bojema se to snaží spoléhat na KOMUNITU, pro vytvoření atmosféry. Ukaž mi jedinou MMO hru, ve které hráči skutečně hrají postavy, fungují pro komunitu a nepořvávají na sebe "Heal PLZ" "OMG, wtf" apod...
        Uznávám, že WoW si do jisté (byť ne z mého pohledu dobré) míry dokázalo takovou komunitu vytvořit, ale WoW hrajou miliony hráčů. = Ti hráči, které by FUNCOM chtěli u své napodobeniny (protože podle videí to nevypadá na nic jiného, byť se to snaží říct, že jsou něčím jiným), ale nikdy to nedostanou, protože hráči WoW nemají důvod přecházet na jinou hru - ve které nemají známé a guildy.
        Ne, podle toho co jsem zatím viděl, "Secret War" je buďto další napodobenina WoW, která právě proto selže... a pokud se ukáže, že to není "JEN" napodobenina, tak to selže stejně jako "All Points Bulletin' "....
        • Bohuzel naprosto souhlasim. :-( Nechapu proc jdou tak slepe za MMO, kdyz se od nich chce pokracovani TLJ.
  • http://electus.own.cz/
  • Nevim jestli tvurcum verit, po fiasku jmenem Age of Conan.
    • AoC je pořád nejoroginálnější a nejzábavnější mmo podle mě, jen je pro hodně lidí moc složité a často neohrabané
  • Lilith's children ... někdo z Funcomu je asi fanda NGE.

    A ano, vím že bytost Lilith pochází ze židovské mystiky ^_^.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit