Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V on-line obchodě Sports Direct najdete sportovní, lifestylové značky Nike, Puma, Adidas za málo peněz. Zboží až s 90% slevou. Sports Direct - nejlukrativnější e-shop ve Velké Británii.
    Nakupujte levně a výhodně v Sports Direct v češtině a slovenštině a za koruny http://bit.ly/19F7UlU
  • The Sims 2 jsou pro mě stejně vrcholem. Je fakt, že by mohli obsahovat víc reálných prvků, ale Simové z TS3 vypadají jako párky, jsou pomalí a celkové působení je víc robotické, než u jejich předchůdců.
    Vzhled Simů v nejnovějším pokračování je o něco lepší, než v TS3, nicméně na mé oblíbené TS2 pořád nemá.
  • když o tom tak přemýšlím, dalo by se v tom dobře vytvářet zdejší politickou scénu...vepři boubelatí v čele s Tluchořem, Škromachem či Vondrou by šli zpracovat v Sims3+ skoro až dokonale-otázka je, jestli je tam dost možností, jak Simy vraždit, protože jinak mě nenapadá důvod, proč by někdo ztrácel čas s jejich tvorbou
    • Tilwaen
      Ještě by chodili strašit jako duchové *15*
  • Zase se mi chce zvracet... Začalo to s prvním ingame obrázkem ze Sims 3 a zdá se, že to úspěšně pokračuje. Ať si ty svoje blbý kulatý nafouklý hlavy a škaredou komixovou imitaci strčí někam...

    Vzít Sims 2 s modifikacema, co z nich udělaly poměrně dospělou a dobře vypadající hru, naimplementovat rozšířené možnosti pohybu po sousedství, co přinesla trojka(to načítání při každém přesunu nad mapu sousedství a do domů ve 2ce je děsně zdlouhavý) a mohl by z toho být zajímavej titul. Místo toho udělají další škaredou komixovou omalovánku s kopačákama místo hlav. Chvíli sem zkoušel ve 3 editor Simů a NIKDY se mi ani vzdáleně nepodařilo vyrobit tak dobře vypadající postavy, jaké se daly vytvořit díky mnoha různým uživatelským modifikacím těl pro Sims 2. Všechno vypadalo stejně, jako uniformní pseudokomiksák s kopačákem místo hlavy. Tento obrázek ze Sims 4 styl naprosto přesně dodržuje...
  • Jack1947
    Ac to asi zjevne (zkusim) ale moc ne, tak to smrdi hodne hodne recyklatem (jeste vice nez cod).
  • Vzdy som sims ignoroval ako hru pre causal hracov a celkovo to moc neriesil, ale ked is jeden pozrie to video... ked zisti aky je to odpad... az je mi ztoho zle
  • Zayl
    EA EA ... kdy konečně přestanou urážet inteligenci herní populace, včetně její casual části?

    Jednodušší! Snadnější! Simplifikované! Je to pro vaše dobro! Přísaháme! A jak se budete skvěle bavit!! *7*

    Chraň nás pánbůh aby bylo potřeba zapnout mozek. Nebo aby se vyžadovala nějaká snaha potřebná k dosažení cíle.

    Absolutely disgusting.
  • Kdyby všechny věci co byly v dlc či datadiscích nebo jak tomu říkají dali do základní hry Sims 4 - co si to nalhávám, co by potom dali do dlc pro sims 4 :D .........
    • Tilwaen
      Vždyť to samé bylo víceméně už i s datadisky a DLC u dvojky. Ale jak už kdosi v minulé diskuzi poznamenal, třeba na xzone by nyní trojka s veškerými DLC a datadisky vyšla na něco přes 12 000,- Kč, nemůžeš ani úkosem doufat, že by všechen tento obsah milostivě postoupili do základních the Sims čtyřek *2*
    • To snad nemysleji vazne, ze chteji vsechny ty ostatni blbosti, co byly uz v S3 vydavat za penize znova ? Bych je vsechny uklidil do gulagu.
      • Jack1947
        Dulezite, ze to nekdo koupi "Marketing is poweful, when money works well¸¸.
  • sims 3 ma balicku dost, tak udelame sims 4 a zacnem odznova tezit penize, dlc mazlicci, prazdniny atd.
    • Jack1947
      ¸¸Yeah baby, kdyz to sype, takto lita a litat to setsakramentsky musi - more money, same game, more happy players - happy developer = everybody will be happy !!!... *15* *3* simple as a cake.
  • Amylee.Anderson
    Pokud ta hra bude míň náročná a rychlejší, tak nebudu mít takový problém s tím, že to je jenom vylepšený třetí díl...
    • Amylee smart troll. Achtung !
    • Míň náročná a rychlejší?? Vždyť je to tak neskutečně super-primitivní hra, ve které není absolutně žádný problém udělat cokoliv (sbalit holku a vzít si ji za pár minut apod.). Poslední "výzvu" pamatuju v The Sims 1, ale to mi dělalo v tom věku hrát úspěšně jakoukoliv hru. Do dvojky a trojky jsem musel stahovat z nouze módy, které zvětšovaly dopad špatné nálady, zvyšovaly daně a snižovaly příjmy, protože s defaultními hodnotami ta hra postrádala absolutně jakýkoliv snahu povzbuzující motiv. Nedovedu si představit ještě jednodušší hru s tolikem zbytečných, nic nedělajících akcí, než byla trojka. Vážně.
      • Myslim že měl namysli to jak se hra seká a dlouho načítá. Jako já osobně strávim při načítání uložený hry a vůbec puštění strávim víc jak 8 minut a to je sakra hodně moc.
        Já osobně mám Sims rád i přesto, že je to pro EA jen Dojná k ráv a na peníze. Zatím se ovšem musím přiznat že jediný díl který sem si koupil byla jednička se všemi datadisky. Dvojku už sem hrál pouze staženou jelikož na hře mi vadilo že vždi hrajete jen za jednu rodinu a u ostatních vlastně čas stojí.
        Což ve třetím díle opravili ovšem mě se nelíbý ta realističtější grafika. Pro mě prostě k sims patří spíš ta komiksová, která se právě ve čtyřce měla vrátit a proto čtvrtý díl, bude asi první který si taky koupím.
      • Myslím že on mluvil o běhu hry, kdy načítání trvalo neúměrně dlouho např..
      • ale to mi dělalo problém* v tom věku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit