Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim vas nevite proc se mi to nespusti? *7* kliknu na aplikaci a mam bilou obrazovku
  • Erien
    To že to někdo hraje, mi nepříjde tak hrozné, každého baví něco jiného, ale že za to někdo platí?
  • no rad bych si to zahral nebo-li zkusil ,ale nejde mi facebook *10* nevim uz 2 dny se nemuzu prihlasit ukazuje to Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later. *9*
  • Boze lidi, zacnete zit! Ja taky hraju hry pro zabavu, ale tohle uz je ciste jen nahrazka obycejneho zivota. To prece neni normalni
    • Zase jeden co mluvi o necem co nezna. Sims serie nikdy nebyla zadna skutecna simulace zivota. Upiri,ufoni,kouzelne lektvary,silene vynalezy a milion dalsich veci. Pokud je to simulace zivota,pak jsou vsechny hry simulace zivota. Napred si o hre neco zjisti,nez zacnes placat nesmysly.
      • nenarazim primo na obycejne Sims, to je hra jako kazda jina, ale na tuhle verzi, kdy se vlastne mas schazet se svymi vlastnimi kamarady misto toho, abys s nima vyrazil skutecne ven
        • Pokud clovek zije na druhe strane zemekoule, tak je fakt tezke s nim vyjit na pivo...
          • Aha, tak je lepší s ním tohle udělat aspoň v tomhle The Sims paskvilu?
            • Zalez hatere.
        • Dobre, omlouvam se. Ale v tom pripade by mely patrit vytky spise jedne z nejvetsich hlouposti na svete z posledni doby-Facebooku.
  • Taky jsem to zvažovala, že kvuli tomu začnu využívat FB pořádně. Zjistila jsem ale, že pokud někooh navštívíte a on zrovna hraje taky, skončíte stejně u kopie jeho domku s NPC postavičkou jeho pajduláka. Takže ve stejném okamžiku on může spokojeně vykecávat s vaší postavičkou u vás doma a je jen dle skazek na zdi profilu víte co u "vás" dělá...velký FAIL u mě. Čekala jsem, že když někoho navštívím a on je taky ve hře, tak se FAKT setkáme...byly by to fajn párty :D smůla no...
  • Já to právě hraju, je to lepší než obyčejní Zynga ale na klasickejch simiku to opravdu nemá. Ale jako fb hra moc dobré.
  • Amylee.Anderson
    Hodně jsem se nudila, tak jsem se na to koukla a zjistila jsem, že stejně jako u všech FB her si to s mýma 6 kamaradáma, co mam, nezahraju. To je furt "you need 3 friends" "ask your friends"...Bláblá.
    • nepotrebujes kamaratov, stale tam mas moznost dokoncit to za skutocne peniaze :) nj, je to blbost, skusil som, 30 minut pohral a idem naspet k hram co mi zahreju moju graficku kartu ...
      • Amylee.Anderson
        No, cpát peníze do internetových her je imho jedna z nějvětších trotlovin :D Stačí když jsem si jednou koupila houbičky do Shakes&Fidget...
    • já co jsem hrál Sims 2 naposledy.. nikdy jsem nepochopil, k čemu mi jsou přátelé k úspěšnému životu v karieře.. jestli narážíš na tohle.. Sims jsem rád hrál jen pro špatnosti, který tam šli dělat :D a když jsem to viděl u kámoše to Sims Social.. myslel jsem, že budu plakat, že to vůbec hraje..
      • Amylee.Anderson
        To jsem nemyslela... Tam třeba aby sis mohl pořídit místnost, tak na to potřebuješ nejen peníze, ale i různý serepetičky, který sbíráš za různý činnosti... No a něco získáš tim, že si nabrnkneš milion sousedů a ty ti to pošlou. To mě na FB hrách vadí, ke všemu potřebuješ přátele. Alespoň, že ty hry jsou chujoviny většinou :D
        • Většinou? Jediná hra na FB která za něco stála bylo Galaxy online II.
          • Dungeons Overlord,Dragon Age Legends...to jsou namatkou dve kvalitni Facebookove hry,kde nepotrebujes zadne pratele a jsou zabavne. Rozhodbne se mohou merit s klasickymi ''prohlizecovymi'' hrami.
            Jinak ale souhlasim-neustale upominani a hloupe otazky(chces zverejnit na zdi ze jsi prave zasadil brambory?,chces inivtnout ''pratele''? chces poslat ''pratelum'' darky?...) delaji i z kvalitnivh facebookovych hre nehratelne s...ky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit