Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IMO autor teto rychlokvasky stravil hranim maximalne 10 minut, ci to cele napsal z cizich zdroju ktere si neoveril
  • Podle mého názoru hrál recenzent alpha verzi, která je dostupná pro "předplatitele". Hru mám a opravdu tam toho není ani polovina toho co nabízí video. Ale u alphy není třeba nad tím ani polemizovat. Grafika je velmi příjemná, hratelnost a ovládání vypadá pohodlně. Dokud nebude aspoň beta, nemá smysl spekulovat nad obsahem. Video napovídá, že by toho mohlo být více než dost. Pokud se plány nezměnili hra by měla podporovat MP. Za mě rozhodně zajímavá hra, pokud dostojí svým cílům. Slovo "božská" bylo jistě zmíněno s pozicí hráče ve hře ;-) a ne jako skvělá. I když doufám, že přesně taková ta hra bude....
  • Mirohell
    Zdravim. Koukam na steam, nehral recenzent nahodou demo ? Demo se da stahnout zdarma. Plna verze neni jeste ani early access. Je tam oblibene coming soon :) .... ale potencial tato hra ma. Po black and white dlouho nic podobneho nebylo.
    • Gak ono to asi docela nahradily normalni budovatelske strategie, ktere jsou vetsinou komplexnejsi. A co se zanroveho rozdeleni mezi hrou jako Tropico/Cities Skylines nebo Populous tyce tak je to spis jen slovickareni. Ale v obojim jde o totez - peci o dobro tvych ovecek.
      Z ne az tak davne doby bych si dovolil zminit jeste From Dust. To byla trochu jina hra, ale fakt zabavna a clovek si tam vyhral. Skoda ze neni nastupce. Dnesni hw by utahl vetsi mapy.
  • Populous ? :)
    • restore
      To by bola pecka s dnesnymi technologiami
  • P.S.
    jakou verzi hry autor vlastne hrál? není možné že prave s plánovaným vydáním hry tam dodají masivní update obsahu?
    • žádné plánované datum vydání není... vývojáři počítají s tím, že na Early Access získají od lidi hromady peněz, aby mohli pokračovat ve vývoji.
      Oni za 3 roky vývoje očividně prošustrovali všechny peníze z Kickstarteru ($400 000 !!!) a teď neví, co dál.
      Nejhorší je, že slibovali vydání v roce 2015 a jak vidíte, rok 2017 za humny a hra je pořád někde v (pre)alfa fázi.
  • ja teda nevím co si pod pojmem "božská" strategie mám predstavit a z toho článku nejsem o moc moudrejší. to co tam autor napsal je tak generické že to sedí i na civilizaci, setlery nebo jakoukoliv strategii. Hlavne pokud vím žádna "božská" strategie za posledních 10 let nevyšla, takže to mladším ročníkum moc nerekne když budete odkazovat na neznámý žánr.
    • asi to znamená, že si hrajete na boha (jako třeba Black&White), nikoliv že je tak úžasná.
      • To vim ale black & white jsem nehral
        • Doporučuji to napravit, jinak zase tak mrtvý žánr to není. Poslední dobou je docela oblíbený u indie vývojářů a ne vždy je to úplná katastrofa. Mám např. Reus a není to špatné, i když to je spíš víc takový logický kombinační puzzle než strategie.
  • malem jsem jim na kickstarteru prihodil, protoze ten trailer vypadal suprove, ale rikal jsem si, ze radeji nakoupim v early access na steamu za par drobnych, jeste ze jsem pockal....
  • Veny
    Já měl za to, že je tento projekt už mrtvý... aspoň podle toho, co píšou hráči na steamu.
  • O tomto jsem už někde slyšel, už před x lety. To je doba, to už ani nikoho nemůže zajímat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit