Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Prvni dil , 2sezony nezklamal a opet ukazal ze je zded stale co nabidnout. Chytil za srdce celkem silne, prerod Clementine je sice prirozeny ale o to vice drsny , bez skrupuli nadsazky a projeveneho soucitu tak jakto byt melo. Opet jsem se az na posledni vicemene shodl s ostatnimi hraci, v rozhodnutich. Tentokrat jsem mel vyple napovedy uplne, aby to bylo trochu tezsi presto hra dost pomaha. 8/10 zaslouzene. *3*
  • Jsem hodně zvědavý, jestli se ten vliv rozhodnutí z první řady neprojeví jenom tak, že Clem v předem dané situaci pronese jednu ze tří možných vět dle toho, co se stalo. Mám totiž docela strach, že ano, ale rád se nechám překvapit.

    ...jak se ale znám tak ve výsledku stejně nenajdu moje uložené pozice a bude mi to jedno. =D
    • Lee se objeví ve 3 díle 2 sezóny tak i tak...
  • michaliuz18
    toto ja hrat nebudem pri tejto hre sa uz asi vazne zosypem , s*alo ma dlho ze sa nijak inak nedala ukoncit prva seria , lee mal osud daný , snad clem nedopadne rovnako lebo by ma nas*ali este viac
    uz to ze hrame za nevinne dieta medzi chodcami je zaberak na emocie
    pr*ele aj s takymito hrami a s tym ze tu nemozem povedat ani pr*el
    • Jack1947
      Copak ... stale mas zlost na hry ?
      • michaliuz18
        to bolo myslene tym ze sa to bojim ist hrat lebo zas to chyti moje srdce taketo emotivne hry a zas ma bude hnevat ked sa stane nieco zle :D
  • Jack1947
    Safra, ja myslel ze uz 1dil vychazi dneska... on az 17prosince chjo. *9*

    Z obrazku, zda se mi ze grafika doznala zmen ? malych ale viditelnych... tedy ne ze by u tehle hry hrala nejakou roli, jen mi to tak pripada.
    • Inquisitor
      Clementine vypadá trošku jinak, tak nějak starší.
      • Jack1947
        To jsem nemyslel, myslel jsem efekty... nasviceni je takove nevim jakto rict vice se mi to libi i textury. Jak rikam prioritni to vubec neni, jen se na to lepe kouka. Treba hned ten hlavni obrazek... takove jine... je to plus.
  • gert
    To bude neskutečná režba. *1* *14*
  • muttant
    ten chlapík na videu vyzerá ako mladý Buscemi, už teraz som pripravený neveriť mu
  • Shaker
    Lehkej offtipic: Neresil nekdo ve steamovy verzi prvni sezony, ze by mu nesla spustit (to jsem vyresil nastavenim kompatibility na win 98/NT) a naslednym freezovanim hry vzdy na par vterin (obraz i zvuk) havne behem quick action eventu? Ta hra je super, ale tohle me vylozene stve...
    • Shaker
      No, asi sem se nevyjadril jasne, hledam reseni, tak jestli nekdo nevi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit