Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pojebte sa do riti s konzolou,
  • Absence NHL14 mi usetri par tisic, novy xbox si tak koupim az na 15... :)
  • Cosi
    Obrázek z Thiefa a Assasins Creed IV. Najděte 3 rozdíly.
    • JA MEIN FUHRER

      u obrazku thiefa není piratská vlajka a Garreth nevisí na trámu protože tam není a u thiefa je požár uvnítr budovy zatimco u assasina je venku.
      • Tilwaen
        Pánové, pobavili jste mě *1*
      • Božínku... *14*
        • Vy jste tu taky? *1*
      • Co vy tu děláte, Herr Himmler?
        • Nenechal jsem tu někde kufřík?
          • Tomu schází již jen http://reichrolld.com
            • JamesHacker
              Nebylo toho už trochu dost, pánové?
            • Neposlouchejte ho! Je to příšernej cvok! Ať zvedne ruku ten, kdo má jedno varle, jo!?
          • sugyn
            Myslite aktovku? Je pod stolem.
            • Tilwaen
              Trochu zavazela, tak jsem ji nohou posunula, jestli to nevadí.
            • Aktovku prověřit!
        • lol xD
          • Zalez!
  • fizola
    Takže pri Watch Dogs to bude asi podobné v tom že PS3 a PS4 verzie budu skoro totžné, tak asi aj X360 X-One budu asi tiež skoro totožne však?
    • Lidi z MS by asi řekli, že xbox one verze bude mnohem lepší, protože bude podporovat smart glass :)
      • fizola
        Tak samozrejme *1* Ved len skoro totžne a X-One bude mať kopu "užitočnych" feturiek :D
        Teraz važne, keď to robia takmer totožne PSka tak asi aj X verziu budu podobne, inak by to asi nestihli do terminu, alebo by okolo toho MS robil velke halo že: Aha, u nas to bude ovela lepšie ako u konkurencie
        • Myslím, že není reálné (z hlediska vývojářů), aby hra pro jednu platformu byla nějak radikálně odlišná. Viděl bych to asi jako teď rozdíl mezi konzolovou/PC verzí, tj. detailnější textury, protože xbo bude mít víc paměti, nějaký lepší shadery, možná, protože bude výkonnější GPU, a to je tak vše.
    • tak na PS4 to navic pobezi plynule az 30FPS *1* jeste ze to vyjde i na pc kde si to hraci uziji v technickem zpracovani hodnem dnesniho tisicileti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit