Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty kdo to neznají, krátký příběh jak málem vznikl Psychonauts 2 aneb další důkaz jaký je Schafer s*áč. Pár let zpátky chtěl Notch financovat pokračování jeho oblíbené hry Psychonauts. Schafer radostí bez sebe, říká Notchovi, že by potřeboval "pár milionů". Notch že OK a letěl podepsat smlouvu. Na místě se ukázalo, že Schafer chce 18 milionů (dolarů). Notch se smíchem odjel domů.
    • ucho
      Hm, tak to ten Notch je teda fakt pěknej s*áč :D
  • Ten by mohl dělat prodavače na předváděcích akcí:
    Nakecá toho také hodně, poté splní polovinu a když ho vydhodíte dvěřmi, tak se vratí oknem...
    • ucho
      Popravdě on hned v tom prvním kickstarterovému videu říkal, že to může být celé pořádný fail... a proto paralelně k tomu dělali (nebo snad dělají) ten dokument. Řekl bych, že by ten dokument mohl mít úspěch...
  • No mě by zajímalo, kdyby někdo ty peníze dal někomu ze zdejších kritiků v diskuzi, jestli by ty finance byly rozfofrované dřív, než vůbec začne dělat hru nebo hned poté, co začne. :)
    • ehm, běžný kritik ve zdejší diskuzi nemá 20+ let zkušenosti s profesionální tvorbou her.. jen takovej detail *7*
      • Možná, kdyby se ocitli na jeho místě... *3*
  • Double Fine uz davno nerobi len adventury. Ich druhy projekt na ktory vybrali vyse 1 mega na kickstarteri (Massive Chalice) nie je adventura... ani Spacebase DF-9 (ktora tak trochu stroskotala) nie. a Brutal Legend tiez nie je zrovna typicka adventura ale skor akcia s prvkami adventury.
  • No, jestli Schaffer zase půjde na KS s jeho další hrou (jakože při jeho práci s penězi určitě), tak bych hlavně nečekal, že zas vybere 3 mega dolarů, protože za poslední rok si (dle mého názoru) totálně nas*al komunitu, která je potenciálním sponzorem další hry. Na "pitomou" adventuru mu nestačily 3 mega a ještě se druhá část platila z prodejů první části, ukončení vývoje early access hry, jeho nedávný výstup na GDC a celkově jeho přístup k gamergate určitě dost lidí odradil.
    • No ještě pořád muže vytahnout Psychonauts 2 a to je v podstatě jeho jediná šance protože za tu hru by mu miliony fanoušku utrhlo ruce
    • co udělal Schafer na GDS, o tom jsem nic neslyšel? A ohledně gamergate jaký že zastává názor?
      • Zayl
        Myslím že na GDC přišel moderovat s loutkou z ponožky (sockpuppet, narážka na twitter a #Gamergate a #Notyourshield). Asi si myslel že je vtipný. No holt to nevyšlo.

        A jeho názor si jednoduše odvodíš z toho, že je jeden z těch loserů co figuruje ve FeministFrequency videu "25 invisible benefits of gaming while male". Zajímalo by mě jestli byl vždycky takový magor a nebo ho to postihlo až nedávno.
        • Boha jeho zase #Gamersgate. To "hnutí" není o tom, že potlačuje práva žen, ale o tom že za***ní herní novináří š****í s vývojáři indie games, udělují jim pak lepší hodnocení a hráčům se to prostě nelíbí. Polygon/Kotaku/etc se jen k tomu pr****u postavili tak, že "hráči" jsou bigotisti a voni za nic nemůžou. (Za co se pak tuším ještě vehementně omlouvali)

          Schafer prostě neumí hospodařit s prachama. Nemyslím si, že je to z**d.
          • A to že to, co jsi napsal o Gamergate, je nebetyčná blbost, navíc několikrát vyvrácená pomluva, víš, nebo to "vlastně zas tak nesleduješ"?
  • A proč že toho Schafera vlastně tak všichni nesnášíte? Adventury nehraju, takže mi jeho jméno zas tolik neříká.
    • Fuhrere divim se že jste si neudělal vtip z jeho přijmení a nepojmenoval ho Shlaffer :D
    • Dogkiller
      Hlavně že znáš Hitlera...
      • ucho
        Kdo by neznal Hitlera, celkem běžný jméno
        http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/07/hitler-mussolini.jpeg
    • ucho
      já ho mám rád. i ty peníze bych mu snad na zajímavý projekt přispěl. za psychonauty si může dovolit libovolný počet přešlapů :D
      • Ja ho mam tiez rad, ale n adalsi by som mu uz neprispel. Ak by ale ukazal ze sa poucil, tak potom na ten este dalsi mozno aj hej. Na druhej strane nechapem tie chorobne vylevy, ze nic od Doublefine uz nekupim blabla lebo sa im neda verit. Omg, vsak si staci pockat na hotovu hru a rozhodnut sa podla recenzii.
  • Zayl
    Schafer .. Schafer ... Ah! Už vím! Člověk který dokázal ztratit za posledního půl roku všechen můj respekt.

    Může si potřást s Molyneuxem, tomu taky nevěřím ani pozdrav.
  • PLuto.petr
    On by mu totiž na adventuru už nikdo nedal peníze. Tak to chce zkusit jinde, kde ho ještě neznají...
  • Umění stojí holt čas i peníze. Nikdo nebude s nostalgií vzpomínat, jak byl Broken Age levný a vyšel včas. Nezapomene se na něj díky jeho kvalitě. To jediné je podstatné.
  • "..zatímco adventuru si zahrajete jednou a už se k ní pravděpodobně nikdy nevrátíte." Pokud bude dobrá, tak se k ní vrátim. Stejně jako svoje oblíbený filmy jsem viděl víc než 10x a pořád mě baví. Nejde o linearitu, ale o kvalitu - o příběh, atmosféru, postavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit