Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cNNk

    Moji zasadni chybou bylo, ze jsem se hodne venoval objevovani a podarilo se mi v urcite fazi pre-expit adventure rank a zvysit si lvl sveta, ale nemel jsem povysene hrdiny a na to je potreba zabijet bosse pro material. Jenze lvl bossu se zvedl  s lvl sveta a ja je nemohl umlatit. Nastesti jsem narazil na hrace co mi s nimi pomohl a jak jsem srovnal lvly uz to slo v pohode.  Takze bossu se nebat a pred zvednutim lvl sveta mit hrdiny pripravene na ascension :D

  • Hidden

    Jen par dodatku - wishes lze otevirat i po jednom a na garantovanych sancich to nemeni. Je to jen takova cesta pro lidi, co setri a doufaji, ze neco pekneho ziskaji drive nez za tech deset pokusu (a nebo proste na vice otevreni nemaji). Otevirat deset naraz je jen pohodlnejsi cesta, ale pravdepodobnosti a garance jsou stejne.

    S levelovanim vsech postav opatrne - v pocatcich je to jedno a vseho je vsude dost, ale na vyssich urovnich uz levelovani postav neni uplne levne (jak na penize, expy, tak i material) a tak rozhodne dava smysl si primarne vylevelovat postavu ci postavy "co udelaji nejvice parady" co to jde. To, ze dungeony pak rvou ze je nedostatecny level party lze ignorovat - daji se obvykle utahnout i s jednou nebo dvema postavami, pokud za neco stoji (a pokud ten dungeon tedy neni vysoko nad moznosti i cele party, samozrejme). Takze levelovat si v pozdejsich fazich hlavne sveho favorita je i dobra strategie, pri omezenych zdrojich. Udela to zivot snazsim i pri vandrovani po svete. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit