Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Infiltrator + brokovnice .... Inženýr + sniperka ... wtf naprosta blbost, je to prensne naopak... Infiltrator ma mit tezkou snipu a Inža ma mit broksnu
    • Ghost47
      Zbraně si můžeš vybrat a tyhle kombinace taky dávají smysl... headshot brokovnicí ze dvou metrů, ještě s bonusem z maskování... jauvajs *4* Totéž inženýr s věžičkou, combat dronem a sniperkou...
  • jakej ze mp? vidim vsude jen coop :/
    • coop mp, dva v jednom sa vzdy oplati
  • Hmm, co treba info o tom, co hodlaji udelat po tech svych kecech, ze MP nijak neovlivni SP, pritom ovlivni a pro "nejlepsi" konec musite delat MP nebo editovat save?
    • vážně máš pocit, že to o čem píšeš je ovlivnění singleplayeru? *5*
      • jj EMS (v tabulke v hre posledna hodnota) nad 4000 sa LEN singlom neda dosiahnut. mal som vsetko spravene a mal so okolo 3500-3700 presne enviem. importovla somsavy z 2jky, kde som tiez zachranil vsetko co sa dalo a v 1tke tiez. siel som cely cas cestou PARAGON. zachranil som vsetko co sa dalo aj gethov, arachni queenu, znicil kolector base atd atd..
        • To znamená jen, že multiplayer má odlišný závěr než single, ale ne že ho ovlivňuje... *3* Já si užívám single a to hodně, to jaký zážitek nebo závěr poskytuje multiplayer mě nezajímá a žíly mi to netrhá... Já hraju svou hru, svou příběhovou linku, se svým závěrem a pokud mě baví je všechno v pořádku...
          • Ja som si tiez hranie uzival, len ten koniec ma dost znechutil
            • Jo, koncem totalne zabili celou serii. Cilize lhgali 2x. MP vs. SP a pak, ze rozhodne chteji udelat konec, kde se promitnou vsechna nase rozhodnuti a urcite to nebude jen zvolit mezi A, B nebo C. No nic, do budoucna se asi vetsina z nas poucila.
  • MishKonn
    Tak Asari Vanguard je sice v pohodě proti Phantomům, ale nejlepší?

    Hehe, nepotkal jsem nic, co bych se svým Human Male Vanguardem neumlátil stylem Biotic Charge - Nova, Biotic Charge k dalšímu nepříteli (nejlépe do houfu), Nova, Biotic Charge...asi chápete. Pokud si vezmete jen pistoli, takže máte max. bonus k času Cooldownů, a vylepšíte si Biotic Charge tak, aby vracela 100% Shields, jste skoro nezničitelní. Je to sice high risk - v tu malou chvíli, kdy odpálíte Novu, jste velmi zranitelní (bez štítů), než si je zase nabijete dalším použitím Biotic Charge - ale já tímto způsobem ničím i rádoby "zastrašující" nepřátele, jako je Brute, Banshee, Atlas, Geth Prime atd. Jen u nich nesmíte okounět a zase vyrazit dál, než dostanete instant kill... *3*
    • jn a proto je Vaguard a Biotic charge + nova ten nejvic lame styl hrani... nesnasim podobny id*oty co se napojej a vyku*vej vsem hru tim ze sami zabijej vse v dosahu.. nejlip na 20lvl a na bronze
      • MishKonn
        To jsou zase silácký kecy...je to efektivní "rotation" a ten class je na to stavěnej. Hrát s tím na lvlu 20 Bronze challenge je samozřejmě lamárna, ale na Goldu už se člověk docela zapotí, napálit to mezi 3 a víc nepřátel.
  • BF3 ho má aj tak lepší, dajte s tým ME3 už pokoj, teraz idem niečo šplechnúť aj k WOW, kokso je tam diskusia
  • Slendrian
    Mne osobne sa paci kombinacia soldier + sniperka, Cerberus a headshoty :)
    • tak když máš M-98 Widow tak ani ty headshoty nejsou potřeba :)
      • lepší je javelin
        • lepsia je black window podla mna :) hra sa mi s nou super..:)
        • Ma lepsi parametry, ale je tezsi na ovladani a bere vic prostorovou orientaci.
  • Cosi
    Tak ted má multiplayer ME 3 hustej bug. Na bronzovou obtížnost při zvoleným nepříteli smrták útočí pouze přetvořenci. Třetí vlna se nedá zvládnout. Je jich nepočítaně. Asi to má spojitost s výzvou k zabití 1 000 000 bestií za tři dny od stříbrné obtížnosti výše. Doufám, že to bude na youtube.
    *1*
    • Zvracím :P
      Překlad pro normální lidi: Tipuju že smrťák je Reaper a přetvořenec zřejmě Husk.

      No nic, jdu se podívat na film se "špiónem sedmičkou Jakubem Poutem. Doufám že zvládne vyřešit problém se Zlatoočkou. Napsal to Honza Vlám, kdybyste to hledali."
    • Veskoslav
      Není to bug:)Někde psai, že to občas změní pravidla, aby si hráči "užili":-D
  • sice je to starý, ale stejně si to pouštím pořád dokola xD
    http://www.youtube.com/watch?v=dQuHk16KFSI&feature=related

    (omlouvám se za OT)
  • Hraji MP za Vanguarda a pouzivam jedine one shoot odstrelovacku. Pokud jsou mi spoluhraci na priblizne stejnem lvl jako ja,mivam na konci temer vzdy nejmensi pocet bodu. Ale za tu zabavu to stoji. Na odstrelovacku nedam dopustit *2*
    • Veskoslav
      Tak proč nehraješ proboha za infiltrátora?:-D navíc ten má bonus k odsřelovačce, proč proboha jedeš za bojového bitronika, který se soustředí na boj z blízka?:-D
      • PreidaQ
        Tak, nikdo neříká, že to musí hrát jen proto, aby v tom byl dobrý. *3*
        • Hraji to jen pro zabavu,zebricky me neberou. Hlavni je at tym vzdy udela celou misi. A mimochodem-je to jen preklep. Samozrejme ze hraji za Infiltratora.
          Jediny moment kdy prehazuji zbrane jsou ti minibosove. Tam je odstrelovacka nanic.
  • Som ku koncu teraz, mam nieco cez 40hodin odohratych hram to cely cas na Insane obtiaznosti, a veru moc som nestrielal za vanguarda, zobrat edi a liaru pre bonusy na recharge a power, maxnut novu a charge a pripadne stity ako skilly, dat do ruky brokovku a odlachceny smg, aby bolo recharge na plno, a veselo davat charge-nova-nova-charge-pripadne jeden vystrel z brokovky alebo jeden uder pripadne prestriedat, po kazdom charge stlacit shift na zorientovanie a pause, ked je nejaky nepriatel moc daleko a ide po vas strielat a vas 2.8sek charge je na cd stunnut ho statisom alebo singul etc, rinse and repeat, easy mode on insane :D
    • Veskoslav
      No mě tahle taktika na insane vůbec nejde u takového Atlase, Banshee, Bestii či obrněného Rachni. By mě zajímalo, jak je zabíjíš (neber jako provokaci, spíše radu)
      • v poho mas pravdu zo zaciatku som veru mal s atlasom problemy, vlastne skoro vzdy su s armored targets to je jedna velka slabina vanguarda, co som urobil bolo ze som vsetky skilly focusoval na znizovanie stitov a armoru, napr nova posledny skill je 100percent do dmg armor,stit atd, potom ako bonusovy skill bud warp ammo alebo distruptor ammo, potom u teammates(edi) som maxol overload ako prvy s focusom na dmg a stit dmg,dalej warp ako prvy(liara) znova focus na dmg a armor, ako druhe(edi) incinerate znova focus na dmg a recharge a dmg, takze ked sa objavi nejaky armored target tak znicim stity overloadom, nato hodim warp,charge a nova nova plus strela s brokoukou(ammo zapnute)a vecsinou je dead, pri velkych targetoch ako napr atlas, sa schovavam a postupne strielam s krytu a hadzem overload dokym mu neklesnu stity pripadne charge a obehnem okolo neho jak dvakrat hodim novu a znova rychlo schovat atlas je dosti pomaly pri otacani, potom incinerate a warp a ked uz ma testne pod 2/3 tak charge-nova-nova-shot-melle punch a je dead, teda vecsinou, tiez sa to parkrat nepodari ale tak keby to vzdy vychadzalo aj na insane tak to uz neni fun :D ps a kedze charge ti doplni stity na max a si nesmrtelny pri nom, tazke ked si naozaj v pekelnej situacii a teamates maju cd down tak charge hocikoho kto je najdalej od ostatnych(vzdy stlacam shift po charge aby som sa zorientoval a urcil co dalej), dost pomaha mat recharge maxnuty ja mam napr cd na charge 2.6sek tusim, co znamena ze mozem chargovat-nova-nova-charge-nova..... pretty fun :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit