Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím uznat i když to běží na satřičkém source enginu vypadá to dobře...
  • Hmmm....na gunheda nemá ani jeden.

    http://tokusatsueigatimes.blogspot.cz/2012/04/deal-with-gunhed.html
  • První díl taky sliboval. Po třech měsících jste do poloviny herních módu nesehnali spoluhráče, otřesný matchmaking a v nejvíce hrané variaci na obyčejný TDM se Titáni scvrkli jen na nepodstatné přerostlé kulisy. Počkám si na ohlasy a recenze a na to v jaké bude hra kondici po Novém roce. *6*
  • Francis
    Chápem to správne, že bude na výber len z tejto šestice? Žiadna customizácia mecha (výber zbrane, perkov...) a loadout?
    • Zrovna takové sestavení z různých možností, svého mecha - to by i člověka zaujalo jako samotná kapitola.
      Klidně jednoduchý rpg systém ke customizaci
  • Jak jsem psal v dřívějším článku:
    Tak já jsem titány potěšen, ale čekal jsem že jeden z nich bude Vanguard z kampaně. A čekal jsem výraznosti ve schopnostech víc. Jaký je třeba rozdíl mezi Ionem a Legionem? Legion má kulomet a možná trošku silnější zbroj. Tune je něco jako Atlas s homing missiles, taky nic moc difference. Ronin, Scorch a Northstar jsou nejodlišnější a za ty budu taky hrát asi nejvíc. Ostatním bych zkusil dát víc různých vlastností, Tune bych dal možnost v okolí pomocí zvukového radaru detekovat nepřátele a po určitou dobu jejich pozice skrze rentgen zobrazovat okolním spoluhráčům, Ionovi bych dal možnost volat arttilery na locknutý cíl a Legionovi možnost ovládat Spectry a dávat jim povely.
    Na Ionův laser bych zapomenul, ale je to jen Core vlastnost, Ronin má meč a další cool ability po celou dobu, takže tak.
  • TheGGG
    vypadá to luxusně... už mám předobjednáno a i když mě jde hlavně o single, tak i v mulťasu strávím pár hodin. Mechové vypadaj skvěle a myslím, že nás čekají zajímavé bitvy...
  • Nevím proč, ale proč se mi víc líbí neohrabaný mech, který má prodlevu v chování a obvodech ala MechWarrior, než tenhle fullmetaljacketcoolepicbadassfuriosoooOPDEVILtoHEAVEN robot, kterej mě ale absolutně nebaví?
    Lidi, my chcem STROJE! Né roboty co skáčou, dělaj salta, kotrmelce, mají nanotech všechno.. ach jo :(
    • Kidos chteji za zapas co nejvic fragu proto vse musi odsejpat rychle. Mech na ktery plati zakony fyziky a pretizeni, setrvacnost, do takoveho konceptu nepatri.
      • TheGGG
        ano bobánku, už víme, že máš rád nudu...
        • Rika clovek co hraje udajne total war wargame a armu. Moc ti to troleni nejde
          • TheGGG
            lol, pleteš to páty přes deváty bobánku... total war rozhodně není nudná hra a na přehnanou realitu si nehraje, armu hraji jen kvůli editoru a tam si dělám epický bitvy a politicky nekorektní scénáře a wargame red dragon hraji, ale taky to není nuda. Ty se tu akorát snažíš do hry nas*at nějaké pomalé mechy, protože ti jsou očividně reálnější jak ti rychlí... LoL, jako by byla nějaká definice jak má mech fungovat, ty jsi fakt mimo bobánku,..
            • Bob ti nalozil ted nebrec XDD
            • Mech se ma ridit zakony fyziky to je ucivo zakladni skoly. Zabij se
    • TheGGG
      ty chceš, né my chcem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit