Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pocitam ze herni tempo bude stejne hekticke jako v CoD a v tom pripade se mi pohyblivejsi Stryder zda lepsi volbou.
  • Ja z toho mam celkem blby pocit.
    Běhat po bojišti v tom robotovi a ničit bezmocné nepřátelské vojáky možná bude sranda.
    Jenže většinu času bude člověk běhat jako onen bezmocný voják.
    Nezapomeňte že tu hru vymyslel člověk, ktery ma na svědomí killstreaky v COD.
    • zrovna v tomhle videu mi příjde, že i titán to nebude mít lehké
      http://games.tiscali.cz/tema/nebehejte-v-titanfall-po-ulicich-slapne-na-vas-robot-64151
    • jindra.veliky
      lol a co

      v bf taky vetsina hracu beha po vlastnich a nesedi porad v tanku

      a killstreaky byly skvelou inovaci. To, ze se to v dalsich dilech zacalo az moc prehanet je vec druha

      navic je to tymova hra a pokud tam budes behat sam po mape a huntit titany sam, tak to je jenom tvoje dmnce... *7*
      • v BF nesedí člověk pořád v tanku?
        mluv za sebe, to bude pouze tvou zručností, spousta lidí stráví v nějakém vozidle klidně celou bitvu
        v dobách bf3 stačil jeden dobry pilot a druhy team šel do kytek, i teď pokud je dobrá kombinace řidiče a střelce tak si piš, že jeden tank v rush modu obrati bitvu jak nic
        je vidět že jsi to nehrál, nebo seš úplně levý
    • Ataker
      Ono možná bude těžší toho pěšáka zasáhnout, když má nějaké ty trysky, tak se může pohybovat v různých směrech a celkem rychle a jestli robot bude v otáčení pomalejší, tak zase nebude snadný cíl (možná)...
  • No uvidíme, potenciál to rozhodně má. Jen aby to před vydáním dodělali...

    btw: proč se musím na konci roku 2013 koukat na rozblitá lowres videa?
    • keby vidim len videa a nie aj obrazky, tak si myslim ze grafika v hre je strasny shiit
      Na videu vidim len neostre rozmazane textury...
    • Mne by spíše zajímalo, koho napadlo dát do článku dvě videa, která se spouští automaticky...
    • Spíš proč se kvalita nastavuje automaticky. Fu*k! *10*
  • Jak mě BF3 a 4 nechávaly chladným, tak se o to víc těším na tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit