Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc bych v to nedoufal. Pet, sest DLC po 15 € a pul roku na to prijde druhy dil a nastane odliv hracu. *6*
  • Najednou uvažujou že dají do titanfallu mody... takový kecy :D kdyby chtěli něco začínat s modama tak je vidíme už v BF 3. To by ale nemohl fungovat plán s DLC na další rok že
  • já nějak pořád nemůžu přijít na to, proč bych si tu hru vlastně měl kupovat... respektive čím je tak strašně zajímavá... taková FPS/hopsačko/mecha akce s relativně pěknou grafikou, v době, kdy multiplayerových stříleček je všude spousta a Hawken s MW online jsou zdarma...
    • právě jsi to jmenoval, je to prostě alternativa. Pro mě už BF 4,3 není, ani CoD ani Hawken ani Mechwarrior online. Třeba zaujme...třeba ne.
    • XorxoxTalarius
      No mne se na tom libi to spojeni mechu a pechoty, coz ostatni hry nemaji.
      • Battlefield 2142, Command & Conquer Renegade...
  • XorxoxTalarius
    Tak pokud do Titanfallu budou mody, tak jim to zaruci na PC dobrou prodejnost i po nekolika letech. Zarnym prikladem je toho Arma II a DayZ.
    Takze pokud by to umoznili, tak pro mne o duvod vic si ho poridit (jelikoz vzdy muzu najit mod, ktery mne bude bavit).
    • nebudou.. je to EA a tohle jsou reci aby jste doufali a kupovali...
      • XorxoxTalarius
        Tak ja to taky nebudu kupovat hned, bych byl blazen po tom co vsechny ty firmy predvadeji. Pockam a uvidim jestli bude moznost mit mody, pokud ano, tak koupim, pokud ne, nekoupim a zahraju si nejakou F2P strilecku
        • no s tim prohlasenim o F2P bych setril :) osobne raci zrovna u FPS neco koupim :D ono to vyjde i levneji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit