Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO jestli to nevyjde pro PC tak uz si od nich nekoupim ani fn a vse si ukradnu. Kdyz chteji takto o.ebavat hrace PC tak at si to delaji. Do ted jsem si kazde GTA koupil na tohle jsem cekal....
    • Sem primárně pc hráč,koupil sem si PS4 pro jenom skrze Bloodborne (dokupuju i jiný hry).Pokud by si nechtěl pro tak slimka se dá dnes za dobrou cenu koupit.Nechci tě soudit,ale mě se nezdá správné krást,jak si sám napsal.
  • MickeyMutant
    "Když Rockstar oznámí, že něco oznámí, tak zpozorníte. Tentokrát jsme se dozvěděli, že Red Read Redemption II vyjde 28. září."

    Kde jste viděli tohle datum? Mám dojem, že Rockstar zatím konkrétní den neurčil, pořád snad platí "jaro 2018".
    • ales.smutny
      Chybka se vloudila :) Opraveno, díky!
      • MickeyMutant
        Ok. No třeba to tak nakonec vyjde, až to zase odložej*4*Když už se někdo ukázal, tak toho zneužiju k opakovanému dotazu na výmaz bleskovky, který jsem pokládal ve vaší servisní sekci.
        • ales.smutny
          Nejsme pro upozornovani na to, kdyz warez prolomi DRM nejake hry. Chapu, ze to beres ryze informacne, nicmene i tak to muze slouzit jako pobidka pro jine "uz si to muzete stahnout". Jine sajty o tom treba informuji, u nas se tak bude dit jen zcela vyjimecne ve vyjimecnych pripadech (protoze "nikdy nerikej nikdy" :))
          • MickeyMutant
            Dovolil jsem si tvou odpověď zkopírovat do servisní sekce, aby na sebe diskuze logicky navazovala. Dík za reakci.
    • Draken69CZ
      To jsou ale matlové *15* 28. září vyšel trailer na kterej lákali na twitteru týden před

      https://twitter.com/RockstarGames/status/911228595644837888

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit