Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls je jen jeden a to jeho prvni dil, jeho kopie a nastavovana kase jsou jen odrazy v pokrivenem zrcadle. Mozna treti dil bude opet stat za to, to se teprve uvidi. Dokud budou vychazet hry, z nichz maji masovi casualove mindrak, tak to bude s hernim prumyslem dobre :-).
  • " Vzhledem k tomu, že samotná Souls série v posledních letech vydává jednu hru za druhou, prostoru pro další titul stejného ražení tu už moc není. Vzhledem k tomu, že Zaklínač 3 ukazuje, že tradiční fantasy RPG stále fungují, je celkem možné, že se CI Games pokusí dostat původní soubojový systém do hry, která se bude opírat o klasické příběhové RPG."

    He? Jednu hru za druhou? Za 6 rokov 4? A to ma hracom co ten zaner maju radi stacit? Tak ze nie je miesto pre nikoho ineho? Potrebovali W3 na to aby videli ze fantasy RPG funguju? Fakt kvalitna analyza all around.

    A BTW dve vety za sebou zacinajuce na to iste slovo? Zakladna spisovatelska chyba?

    Uzasna uroven clanku
    • Troufám si tvrdit, že kdyby nevznikla dvojka, tak se nic nestane. Ano, pořád je to fajn hra, ale to co dělalo jedničku vyjímečnou, tam prostě chybí a Bloodborne bych obecně moc do do série neházel. Ta hra se hraje úplně jinak, to je agresivní, rychlá hra. Ano, zase má BD výborné lore, art, level-desing, npc, movesety, zbraně a každá zbraň a attire jsou krásně propracované, ale u Dark Souls šlo často o pomalé, taktické kroužení okolo bosse, Bloodborne tě žene pořád dopředu a je to fajn změna oproti Dark Souls.
    • The_Troll
      ...medzi nami trollmi - keď už si taký slohový guru, mal by si vedieť, že sa používa výraz štylistická chyba...
  • The_Troll
    Hrozné tieto večné hádky okolo DS. Celý problém je nasledovný - sú 2 skupiny ľudí: tí, ktorí DS nerozdýchali a sú n@sratí, že tí druhí to dali. Tých druhých zase baví n@sierať n@sratých, že to nedali. Skupina n@sratých podnikne odvetu a šiahne tým druhým na ich modlu (veľa z nich to považuje za svoj životný úspech) - a zatne do živého. Tí druhí sú n@sratí. A začne hromadné n@sieranie, ktorého výsledkom je...diskusia plná @@@@@@@@.
    • to moc zjednodušuješ, treba ja DS nedohrál protože mne to začalo nudit. jinak kdoví kolik lidí z tech co to dohráli prišlo na taktiku na bosse skutečne sami, nebo jen googlili.
    • a pak je tu namakaný borec Del0. Teď ho cituji z minulé diskuze: "Prej nadváha. Sure... 90 kilo, 8% body fat, posilka 3-4x týdně, thaibox 2. " Tak přátele to je on člověk, který smrdí u každé diskuze, trollí vše, co může, brečí jako malá holka, že má kdosi podobný nick, a s tím zasírá kompletně celé diskuze, diskutuje na úrovni třináctileté nanynky, která poprvé zapla facebook, a přitom je to namakaný borec bez bázně a hany.

      Prý hraje už 25 let, má černý pas z thaiboxu a takovému borcovi přece musíme věřit, že Dark Souls je přece sra*ka. Jsi borec Dele. Hrdina. Vzor. Legenda. Budoucnost i minulost herní scény i Games.cz. Kvůli tobě jsem změnil názor na Dark Souls, teď lituji těch 100ky hodin, u kterých jsem se královsky bavil, jelikož když říká herní legenda s 25 letou zkušeností a s černým pásem z thaiboxu, že je to hra o ničem, tak je to hra o ničem. Jdu hrát Divinity: Original Sin. To je temná hra pro namakané chlapy s černým pásem z thaiboxu...
      • del0
        Tak tomu řikám kvalitní rage internetového diskuzního švába, jehož život se zcvrkl do kuličky white knighta počítačové hry. Holt někdo je duševní mrzák, co si zakládá alter-ega na internetové diskuzi, aby mohl reagovat sám na sebe a naklikávat si kvůli nějaké hře a někdo si občas zahraje, zajde na Games.cz a ještě do toho stíhá posilku a bojový sport. Chápu, že někomu, kdo smrdí u konzole od rána do večera a jeho největší životní výkon bylo dohrání singleplayerové mlátičky, to přijde jako nemožné, ale takhle kvůli tomu brečet, lhát a tahat do toho můj osobní život. Jako celkem slabý trolling. Můžu tě ujistit, že na mě nefunguje. Nemáš na to dostatečné IQ a navíc tvoje posty jsou i tak přinejlepším snůžkou ad hominem, logických klamů, dogmatismu, despektu, ignoranství a adolescentních výronů.

        Teď mi pověz pohádku o tom, jak si dohrál DS a ohrom mě. A nezapomeň si zavolat svoje imaginární kamarády. *15*
        • The_Troll
          ...ááá, niekto pošprtal zopár cudzích slov, aby ohromil...takže ku všetkému ešte aj vzdelanec...mimochodom, dať si fotku dark souls sucks je také dospelé. Chcelo by to ešte tričko bez rukávov s rovnakým nápisom, nech je image intelektuálneho bojovného športovca zjavne trpiaceho nadmerným IQ a mimoriadnou vzdelanosťou kompletný. Potom ešte len budeš macher.
        • fňuk fňuk trapáku *15*
      • The_Troll
        Milý akatosh, ty ešte nevieš, ze všetky namakané bobuloidné no-body-fat-muay-thai monštrá sa chodia chváliť svojími proporciami do anonymnej diskusie na games.cz? A sú to citliví jedinci, ktorí rozbíjajú tlamy, lámu kosti a potom...potom prídeš na games a zistíš, že ti niekto napodobňuje tvoj nick! Chápeš? Nick, to jediné, čo ti v tvojom smutnom živote osamelého bojovníka ostalo...a môžeš drieť vo fitku 3-4x týždenne, aj tak ti každý vyhodí na oči len tú neziskanú trofej...prekliatu trofej...z DS...
        • A co jiného má být motivace pro posilování než fakt, že se tím bude moct jít večer chlubit do diskuzí na games.cz ? :D :D
  • nechce dělat Lords of the Fallen 2 pro širší publikum

    Ehm? Nebyl už náhodou LoF1 takovej D... Souls pro širší publikum?
    NAvíc to teda byla velka slabota.
    • No říkalo se to, jako marketingový tah.. ale moc podobnosti tam nebylo.
  • Lukyz
    DS mě nebaví, LotF jsme nehrál, ale líbí se mi přístup pana Gopa, sice neznám jeho životní podmínky, ale opustil práci, protože se mi nelíbí jakým směrem se ubírá vývoj chce odvahu, a já doufám, že najde to pravé ořechové a něco na čem ho bude bavit pracovat *4*
  • Vážně.... uvažuju pořád o té hře jsem milovník DS, myslíte, že to stojí za koupi ? Pořád mě to láka...
    • Vogon
      Určitě, jenom nečekej tak dobrý příběh jako v Dark Souls. Pro zkrácení čekání na Dark Souls 3 je to určitě dostačující. Ale nekupuj to na steamu(leda tak ve slevě), kup krabicovku za pár stovek. A bacha PC verze má zhovadilou DRM.
    • DS je jednoznacne lepsi. Pokud ale od toho nebudes moc ocekavat tak i lords of the fallen zabavi, na chvili.
    • Když ti napisu ze stoji, tak se tu hned vyskytne někdo kdo napise opak, tak se radsi rozhodni sam a neptej se.
  • další Golden Axe klon?
    Ale tak nebudeme soudit předčasně. Když k tomu přidají solidní příběh, tak to třeba bude dobré.
    • už jsi dal prvního bosse v Dark Souls? Včera ses dobře odpálil *15* Po včerejším fiasku bych se tu týden neukázal...
      • já tu hru časem zahraju/dohraju. Jak říkám, mám ji pořád na disku, ale letošek byla velká uroda her a mám momentálně atraktivnější tituly. Rozhodně tu hru ale posoudím objektivně podle svého nejlepšího svědomí. Přiznávám, že první dojem nebyl moc dobrý a že vůči ní mám určité předsudky, ale dám jí víc šancí. Je mi jasné, že nejde hru hodnodit po pár hodinách.
        • jo ještě bych dodal, že Dark Souls je těžké a na NG++++ je to občas výzva, a když jsi nastavíš hardcore obtížnost s tím prstenem, tak je to ještě těžší ale itak znám ještě těžší hry *3*
          • sice s tebou souhlasím, ale jak ty se vytahuješ, že ti není blbě... *7*
          • HermanGarold
            Tak to ses skutecne velkej kluk. *3*
            • del0
              Ptali se mě, jestli už sem dohrál DS. A já jim řek, no jasně... *1*
        • jasně aji bych ti to věřil, kdyby jsem neviděl ty tvoje histerické přísvěvky včera. Hra je škvár, jelikož jsem 50 umřel a nikam jsem se nedostal. POMOC MAMI!!! Ono je to moc těžké *15* *15* *15*
  • Vogon
    Naprosto dokonalé shrnutí této hry v pěti minutách: https://www.youtube.com/watch?v=bzaEa3DzYHY
  • A to ako Lords of the fallen nebola pre masy? Podobna masovka ako Souls hry, akurat o dost lahsia.
    • Zaklínač je pro masy, Mass Effect je pro masy ale Dark Souls či Bloodborne rozhodně pro masy není a nikdy nebude.
      • Cize 8,5 mega serie souls nie je masovka? ;-) Ta hra je pristupna uplne pre kazdeho , nemusi vediet ani len rec, staci, ze ma trpezlivost.
        • del0
          Je pravda, že třeba u takový logický hry, strategie, simulátoru nebo nějakýho skutečně HC RPG (Ultima, Wizardry) může člověk zakysnout víc, než u DS. DS zvládne i cvičená opice, když u toho vydrží dost dlouho. Základem jsou reflexy, trpělivost a umět to s gamepadem. Prostě jako v každém kvalitním RPG. *1*
          • Hra nekladie na hraca ziadne naroky, len memorovanie prostredi a utokov, dokonca ani len tie reflexy a gamepad skill netreba, pretoze na vsetko je tam more casu. Dokonca aj ti bez trpezlivosti ju prejdu ak pouziju yuotube poradcu. Hra co vyzaduje skill by bola narocna aj vtedy keby tam existoval quicksave. A to nie je pripad souls ;-)
            • Dostals jsi hodne minusek, ale ode mne mas plus. Strizlive hodnoceni na ctyri radky. Naprosty souhlas. Porad je to ale celkem zabavna Diablovka, i na klavesnici. S gamepadem nezahraju ani fifu.
      • Vojta_Ilavsky
        Pár milionů kusů říká něco jinýho, a to se bavím jenom o dvojce.
        • Vogon
          Aha, takže podle tebe jsou hry jako Hotline Miami, Super Meat Boy, Stanley Parable, Papers Please,atd. pro masy, protože prodaly pár milionů kusů.
          • Ne, to jsou hipsteriny, a hipsteru jsou miliony....
  • witcher 3 je vsechno, jenom ne tradicni fantasy...a mimo to, lords of the fallen je odpad...
    • Ristoro
      Witcher 3 je hlavně herní klenot v této pošahané době.
    • Nemyslím si, že je LoF odpad...hra mi za celou dobu spadla jednou (tutorial) a jinak jsem problem neměl..Líbil se mi dost system levelování, kde musíš riskovat, aby jsi dostal víc XP...Je to prostě takový víc otevřený DS pro ostatní lidi se sytějšíma barvičkama :)
    • co přesně není na W3 netradičního? Dyť je to jen řádové high fantasy vychazející z Tolkiena...
      • Vogon
        Knížky vycházejí ze slovanské kultury a jsou hlavně o vztahu Geralta a spol. , ale hry toho vůbec nevyužívají(až na jedničku ta měla atmosféru naprosto super) a hrajou si na blbost typu hra o trůny.
        • no neviem z akej slovanskej kultury? ked je tam nieco opisane, tak to vychadza prave z keltskej historie
        • Asi před měsícem jsem opět dočetl ságu. Divil by ses, kolik je tam politiky.

          PS: Ano, taky myslím, že Zaklínač 2 neměl úplně vhodně zvolený příběh.
          • Vojta_Ilavsky
            V sáze politikařil nevědomě, pokud se dobře pamatuji, omylem se do toho přimíchal potom se musel rozhodnout.
      • Ty asi budes expert stejneho kalibru jako hnisavec, rhulad nebo theggg, ktere text obtezuje a staci jim prostoucke dialogy, ktere nepresahnou 200 normostran. Nic proti mlatickam, jako oddychovka dobry, ale clovek si to jako poradne RPG neuzije.
        • Vogon
          Dobrá hra dokáže vyprávět dobrý příběh bez jediného slova.
          http://boingboing.net/features/morerock.html
          • V tom pripade ma asi DS o 200 normostran vice slov, nez by melo mit, kdyz je to podle Tebe dobra hra. Samozrejme jeste zalezi, co si kdo predstavi pod pojmem dobra hra. Co se tyce another worldu nebo prince of persia - tak je to uz nejaky ten patek, co jsem je dohral, ale a) nejednalo se o RPG a b) nebyly bez jedineho slova. Takze, please, enlighten us a jmenuj par prikladu dobrych RPG bez jedineho slova.
            • Hehe ved ty ani nepoznas, co zboznujes ;-) Samozrejme, ze smrt v ds pritomna je a Nito je lord smrti a nakazy, ktory spravuje smrt vsetkeho ziveho. Takze so smrtou naozaj "vobec nic nema".Este ti to aj pisu na obrazovku stale s "You have died". Undead totiz umiera, ale ma schopnost znovuzrodenia. Ved ty si bto nehral ty komik ;-)
            • del0
              "trapáku ne není to dobrá hra. Jen má nejlepší díl série na MT 99% a druhý nejlepší díl 96% viz
              http://www.metacritic.com/game/nintendo-64/the-legend-of-zelda-ocarina-of-time Ty už si do té trapné huby nevidíš co???"

              1. Nikdo tu nemluvil o tom, že to není dobrá hra.
              2. Hodnocení na MC není důkaz, že Zelda je RPG. Stejně jako vyjádření samotného tvůrce, který očividně považuje za RPG každou hopsačku, kde se zlepšuje health bar a sbírají se zbraně. Zelda je v první řadě akční adventura, s RPG to má společné naprosté minimum. Možná trochu druhý díl, kde se sbírají experience a dá se alespoň levelovat, i když progress je statický, volby nula nic. Za RPG má problém ho označovat i samotná Zeldawiki (včetně samozřejmě klasický Wikipedie).

              Teď si dej facku, vem si prášek a běž do kouta, ať zase nedostaneš černý puntík a sestřička ti může dovolit nějakou tu vycházku.
            • teď jsi potvrdil cikáne z východního bloku, že jsi hrál velké hovnoo. Nito není postava smrti, že vypadá jako smrt, neznamená, že má něco do činění se smrtí, jelikož v Dark Souls smrt neexistuje lásko *3* Šach mat!
            • Haha: samozrejme,ze Nito nie je Hades...na teba asi polopatisticky, je to snadartna klisoidna bozska postavicka vladnuca smrti, Hades, Mandos, Osiris a asi tak milion dalsich, uplne v kazdej mytologii. Nito ani nemoze byt Hades, ani keby chcel Nito je plocha nudna bezcharakterna entita, ktorej zmysel a cela cinnost je definovana jednou vetou. Hades je normalna mytologicka postava , ktora aktivne funguje v mytologickom svete a ma svoj charakter. Nie a nie je to ten , co poznas zo svojho oblubeneho filmu Clash of Titans ;-)
            • The_Troll
              Milý haha, ako troll mám povinnosť ťa upozorniť, že svojím kreténizmom hravo prekonávaš skoro všetkých známych jebov z lesa na games, mňa nevynímajúc. Robíš mi radosť, len tak ďalej a vytrvať, si fakt výnimočný...týmto ti udeľujem titul Obrkkt, dufam, že ti to urobí radosť.
            • cikán pokračuje v mlácení prázdné slámy. Ale jo Nito je celý Hádes *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

              PS. Jsem rád, že jsi se od svého vzoru a to bečky sádla Dela naučil nový pojem Rage.

              Jinak tady je obvyklá rovnice Dark Souls > Bloodborne> Witcher 3> Dragon Age:I > Rána do břicha> Rána do kulí> Pillars of Enternity> Tetris> Jupiter Ascenduje> Divinity: Original Sin
            • slabotka haha slabotka, ale je vtipne pozorovat ako sa topis a tvoj smiesny rage. Spravim z teba typicky dark souls prepracovany char , ktory "dokonale" zapadne do toho premakaneho sveta, chces?
              V temnych tienoch Anor Londo sa zrodil plod incestneho spojenia potomkov Gwynna, ten o ktorom sa nehovori , lebo jeho temna aura zabija inteligenciu a zdravy rozum. zachovali sa len nejasne spomienky na jeho meno , len dve nejasne slabiky naznacujuce smiech ubohych mysli znicenych jeho pritomnostou. Stale ale ciha v temnych zakutiach Anor Londo, skryty v iluzii svojho otca, oslia hlava na neforemnom tlstom tele, sepkajuca svoje meno...haha, haha.
            • trapáku ne není to dobrá hra. Jen má nejlepší díl série na MT 99% a druhý nejlepší díl 96% viz
              http://www.metacritic.com/game/nintendo-64/the-legend-of-zelda-ocarina-of-time Ty už si do té trapné huby nevidíš co??? V životě jsi nehrál ani jeden díl, tak si běž raději fantazírovat o svých imaginarnách svalech ty bečko sádka *15*

              čobolský trapáčku:Gwyn je Zeus *15* To podle asi to ho, že umí vytvořit blesk *15* Lol To vás učí tam na cikánově ve východní provincii? A Nito je hádes? A to jako proč? Hádes rozšiřoval nemoci? Vypadal jako složenina lebek? Asi jo, cikání ví všechno nejlépe. Chtěl jsem příklady, ne cikánské nesmyslné báchory *15*
            • haha: Ale si taky zlaty, ked chytas rage. Cele DS lore je plytke a neprepracovane. Vezmu si prvok snad kazdej mytologie od hindu po grekov, flame , ktory prinasa zivot a zaroven konzumuje. Zopar lordov bez osobnosti, ktori su zase okopirovany z mytologii...gwyn ako zeus, nito ako hades, ci hocijaky iny boh smrti, witch ako nadoba pre fire a pygmy ako klasicky mytologicky charakter typu Loki. Uplne snad najklasickejsi klisoidny kontrast medzi light and darkness, ktory sa taha mytologiami, stredovekom, tolkienom a dalsimi. Do toho zasadeni dalsi potomkovia, zase bez osobnosti, ktori sluzia vacsinou na jeden ucel - aby ich hrac zabil. Vsetko len v naznakoch, co je najjednoduchsia forma, ktora nevyzaduje domyslat veci do detailov a nemusi drzat konzistentnost. A ludia ako hehe to zeru, vidia v tom tazke existencionalisticke temy, ci nihilizmus.
            • del0
              Legend of Zelda je RPG a ještě k tomu dobré?

              *cough cough*
            • a zase mantorovi plky bez příkladu a mlácení prázdné slámy, jako by to ani nehrál. Jednička má uvěřitelný svět, stejně jako Bloodborne. Dark Souls je snad jediné dark fantasy za posledních x let, využívající přiklady existencialismu, nihilismus. Už to že je to Dark fantasy, tu hru řadí vysoko nad konkurenci v oblasti originality, jelikož konkurence nabízí jen milion variací na high fantasy.

              Nemá uvěřitelný svět. Opravdu? Jednička nemá uvěřitelný svět? To může vypustit z huby jen naprostý, prachbídný idioot. Jak by sis jako představoval fantasy svět po zkáze, zničený neustalým opakovaní, točící se v kruhu. Z lidi se staly hollows, z hradů jsou trosky, ruiny, vše rozmlácené a do toho světa příchazí poutnící. Kdysi božské město Anor Londo, kde neustále svítilo slunce a město zářící jako diamant, nyní leží v temntotě a jen iluze božského syna vrací vzpomínky na tohle město. Můžu uvést příklady s Witches of Izalith a vzniku chaosu a pyro a zase to bude kompletně dávat smysl a pasovat do světa. Víš co blbečku, raději mi řekni nějaký přiklad. Díky :) Sry za nadávky ale už mě ty tvoje neustále kecy, které nic neříkají a jsou prachsproté lži serou...
            • Anomander ale nie je "len" drak, ze? ;-) Inspiracia Berserkom je z Demon a Dark souls zrejma, lenze Souls to proste podava umelo. Ta hra nie je vobec zla, lenze az prilis hra na strunu falosneho elitarstva. Lore je hrozne plytke , ten svet je uplne nefunkcny, je tam zopar muzejnych exponatov co bojuju za cosi a proti comusi a snad najvacsia hrozba je dake klisoidne "corruption".Cele je to ale zabalene do naznakov a zdanlivej nepristupnosti, tak radoby intosi hykaju o neskutocnej prepracovanosti. Pricom podat naozaj uceleny pribeh a funkcny svet je daleko zlozitejsia zalezitost, ako postavit par izolovanych postav a mikropribehov do naznakov.
              Pritom je to len omacka pre akcnu rubanicu. Mam rad ds pre jeho akcne vlastnosti, leveldesign a atmosferu, ale priam neznasam jeho odorovanie po vsetkych strankach...aj tej mizernej dejovej zo strany funboys.
            • Mantore s tím klišé ve fantasy opratrně, zaleží, jak je to v kontextu celé knihy, hry apod. Drak je třeba krásný příklad fantasy klišé, ale říct např. o Anomanderovi že je to klišoidní postava, je na vypálení z kanonu.

              Vogone. S tím Pánem prstenu. No z pohledu dneška je to postavené na klišé, ale nejsem si jist, jestli bychom se mohli bavit o klišé literatuře v době, kdy to bylo napsáno, to nemění ale fakt, že je to i dnes výborné čtení, ikdyž z pohledu dneška je tam množství klišé. Samozřejmě i patosu, ale to samozřejmě k PP patří, je to vznešený epos, takže to přece tomu nemůžeme vyčitat...

              Jinak Dark Souls se určitě mírně inspirovalo Berserkem. Jinak z pohledu herního fantasy je Dark Souls skvost, originalita sama a trošku malý zázrak v oblasti herního fantasy
            • Vogon
              Mantore děkuji za tvůj příspěvek, ale je velká škoda, že o ničem takovém ta příběhová linka není, chtělo by si to tu hru zahrát. A i přesto, že je něco klišé, neznamená že je to špatné, takový Pán Prstenů je klišé plný, a přesto jsou to nejlepší fantasy knihy. To samé Berserk, nejvlivnější fantasy za posledních 30 let, který je plný klišé.
            • Typicki souls fans, jedno z najstarsich klise, vztah pan a jeho verny hafan az za smrt, povazuju za skvele "lore". To uz London vo Volani divociny pred x rokmi to klise len opakoval ;-)
            • @Vogon Hážeš perly sviním...
            • Vogon
              Legend of Zelda má minimum slov(A fungovala by i naprosto dokonale bez nich) a je jedna z nejlepších akčních RPG(Ano je to RPG, jelikož její tvůrce ji za RPG považuje) všech dob. Samozřejmě, najít RPG bez jediného slova je velmi obtížné, jelikož je to žánr, který byl v začátcích velmi spjatý s podřadným médii,i a kvůli nedostatečné technologii, ale můžeme se zamyslet nad tím, které RPG by fungovalo bez jediného slova(V dnešních dobách, kdy už je možné mít ve hrách lidský hlas, si klidně můžeš místo slov dosadit nesrozumitelné mumlání). Dá se toho dosáhnout dobrým využití hudby, vizuálu, hratelnosti a dabingem(Dobrý dabér dokáže vyjádřit i ty nejhlubší emoce v nesrozumitelném mumlání, viz. Sotfc, Ico)Jedno takové RPG určitě znám a je to Final Fantasy IX, když jsem ho hrál poprvé tak jsem neznal ani jediné slovo anglicky a přesto mě jeho příběh naprosto dojal a doteď považuji FFIX za jednu z mých nejoblíbenějších her. Dějová linka o Sifovi je jedna z nejznámějších dějových linek v Dark Souls, je bez jediného slova a je považována za velmi emotivní zážitek. Zde je její začátek/konec: https://www.youtube.com/watch?v=fkyi8aLgq_k
            • del0
              Ale no tak. Každý přece ví, že nejlepší příběhy a lore jsou v leporelu a pantomimě. Kam se hrabou knížky...
      • Vojta_Ilavsky
        Ty DS funboyové jsou fakt pošahaný.
    • Draken69CZ
      lords of the fallen je odpad...

      Co konkrétně chtěl jsem si to koupit až bude komplet za pěknou cenu.
      • tomocz
        Není to odpad, pokud za to dáš pár stovek, tak neprohloupíš (za předpokladu, že už odstranili padání). Ale já jsem si hru až na to padání užil. Gameplay byl super, některý bosové dost zajímavý (ač oproti Dark Souls blbě vyřešený prakticky jen tím, že měli spoustu HP a proto byli těžký).
      • No, ja osobne bych si to po prohlednuti tech retusovanych screenshotu na steamu nezahral ani zadarmo.
      • moje verze nefungovala a nemel jsem chut to resit, takze jsem to refundnul...
        • jo, tak to urcite znamena ze je to odpad no :D tvle, presne lidem jako ty bych na miste usek hlavu a nabod ji na kul. I kdyz to bych se ti pak nemoh smat ze si kaput a to ja chci.
          • hlavně že ma avatar PC Master Race. Tady jde vidět, co za hloupé idioty se k nim hlasí...
            • aha, takze i kdyz hra korektne nefungovala, jako ostatne spouste lidem (viz steam recenze), tak jsem ji mel dat 10/10 proto, ze se podoba zdejsi modle dark souls?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit