Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V odstavci začínajícím "Kdybych měl o dvě hodinky víc..." je ve druhé řádku napsáno "KONTRUKTY" *3*
  • TheGGG
    vypadá to hodně dobře... není divu, že i Angry Joe, kterého teda jinak nemusím, označil total war warhammer 2 za třetí nejlepší hru roku 2017 a defacto nejlepší PC hru (první dvě byly ty nintendoviny...)
    • Jojo zname.. nemusis ho do te miry ze mas beztak prehled o vsech jeho recenzich *5*
      • TheGGG
        vidím anonymku, že sis dal tu práci a zase zareagoval na všechny moje komenty napříč games... nicky sice střídat můžeš, ale protože ti chybí mozek, je pořád poznat, že jsi ten samí ementál... *3*
        • Krescz
          bcs he secretly loves you
  • Hmm takže DLC prodávat za 4kila , kde máte jednu hratelnou rasu a minikapmaň to je pánečku vývarek ... děkuji nechci a nemám zajem
    • XorxoxTalarius
      Tak v tomhle pripade je to omluvitelne, je to uplne novy narod s vlastnimi mechanikami, ktery ve hre pred tim vubec nebyl, to mas nove modely, animace a tak dale. Navic pokud za ne nehodlas hrat, tak si je kupovat nemusis, jelikoz je pak ve hre stejne potkas az si po 23.1. zapnes novou hru.
    • TheGGG
      drahé to je, ale lidi co sbíraj miniatury už si zvyknuli...
    • Krescz
      To je snad jediné mínus Total Waru. Drahé dlc, aneb málo muziky za hodně peněz.
  • Svěží nemrtvý :) Alchymie ve Warhammeru je asi mocnější, než firmy na antiperspiranty.

    Ale jinak DLC vypadá dobře a bude fajn mít nějakou frakci, se kterou se půjde zaměřit především na ovládnutí Arabie.
  • Jo, je to asi dobrá hra a grafika na výbornou, ale na rovinu, mne vůbec nechytla. Nevím, jestli nedělám chybu ve volbě hracího pronároda, ale asi si spíše počkám na Medieval:TW 3 do kterého vkládám i větší naděje a na který, se i těším....
    • Hracího pronároda? Haha, dost dobrý, to mě rozsekalo :D
  • XorxoxTalarius
    Treba bude Nagash samostatna frakce, prece jenom, jeho cile se znacne lisi od vsech ostatnich, takze by to davalo smysl. Kazdopadne Tomb Kings uz mam koupeny a jen cekam na triadvacateho abych mohl rozjet velkou mapu za Tomb Kings ... Arabia uz se trese *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit