Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Nejlepší Tomb Raider stejně vždicky bude ten ve kterém se běhá po čtverečcích bez použití myši, je plnej hardcore puzzlů a každej skok si musíte pečlive promyslet a vypočítat... A to nepočítám nervydrásající momenty na čas nebo situace, kdy jste v tmavé ledové jeskyni, víte že tam někde je yetti a vy máte poslední tři náboje do brokovnice... Na tomhle žádnej sebelepší nápad nic nezmění...
    • Tyhle casy se uz asi jen tak nevrati.Dneska se vysoka obtiznost moc nenosi....
      • MidnighT91
        Jo je to docela smutný... Hry by měly bejt o pocitech pamatuju si jak strašně se mi klepaly ruce na konci druhého dílu při zběsilém útěku z rozpadajícího se Dragon's Lair nebo v jedničce když se předemnou v rokli objevil T-Rex... Tenkrát mě každá situace ve hře dokázala dostat do kolen... přeskakování na čtyřkolce nad vodou plnou piraní, nebo v pralese skákání po leknínech přes obrovskou bažinu... Dneska se něco takového ve hrách nevidí...
        • tenced
          no já jsem ale zase ve hrách neviděl například Renesanční Benátky, ani Florencii nebo jsem nezažil tu atmosféru Constantinopole... poskakovani po vsem moznym, nadherne spojeni hudby a prostredi... nostalgie s tebou mává strejdo... ale hraju uz od 486 a musim rict, ze jsem se nikdy u her tak nebavil ani necitil tak skvele jako dnes... nulovy smutek
        • "...mI klepaly ruce"; "...v rokli obJEvil T-Rex"; Tohle přijde smutné zase mně.
          • MidnighT91
            Mě zase příjde smutné že jsi tak arogantní ho*ado že to neumíš napsat normálně...
        • Vidí se to všude, jen už to není poprvé :-)
          • Mechwarrior_bw
            v tomto určite súhlas... nostalgia je dvojsečná zbraň, človek si vďaka nej užíva staršie hry z detstva ale stráca zdravý úsudok a nadhľad.

            Ale s tou obtiažnosťou je to pravda, dnešné hry už nie sú takou výzvou ako kedysi.
  • Novou Laru si dokáži představit v Rhona Mitra http://www.csfd.cz/tvurce/12017-rhona-mitra/galerie/filtr-224952-soudny-den/
    • Nemá správný přízvuk, i když to by se asi dalo spravit.
      • zx_spektrum
        Nemá správný přízvuk? Rhona Mitra je angličanka a ma hezký hlas, Lara Croft je taky angličanka, podle mně by to nebyl problém. Ale, Rhona je na mladou Laru skutečně stará, a byla už mezi 1997 a 1998 dokonce "modelkou pro Laru", takový to kde pak byla třeba Karima Adebibe či Alison Carroll.
        • Anglie je dost veliká. Jenom v samotném Londýně lze rozlišit několik přízvuků.
    • BoB.2
      Trošku stará na hraní mladé Lary
      • Však oni by ji omladili ;)
      • jn vím. Ale žádnou mladici neznám která by se hodila. Nesmí to být žádná princeznička.
  • vojtas562
    Restart serie ? Už to fakt nechápu *16* To už nevěděj co dělat dál nebo proč ?Nápady už nejsou... ? TO samé (trošku mimo mísu) Spiderman jem i ztoho na *11*
    • zx_spektrum
      To víš, stejně jako hollywood jde herní průmysl podobným směrem. Kdysi byl IN originální nápad, pak byl IN sequel, pak do toho přihodili prequely a teď je zase vlna restartů, novších věcí, popřípadě starších věcí. Otázka jestli to je "vývoj" nebo je to "kruh" a jen se čeká, až se uzavře...
    • jn restart Spidermana trochu nechápu sice nové obsazení je velice zajímavé. Asi všichni čekají že budou mít podobný restar jak Batman.
      • JohnyTheZik
        Zel Nolanu neni mnoho :D
  • BoB.2
    Snad jediný přaní "ať to nepos*rou"
  • Nemozem si pomoct, ale posobi to este na niekoho tak trochu ako posledny Robin Hood?

    "Strhujuci pribeh Lary Croft, tvrda drina nad knihami, vankusove bitky so spolubivajucimi na intraku a lekcie juda v skolskej telocvicne!" *1*
    • Uryvok recenzie: "...a fenomenalny pribeh slubnej studentky uzatvara scena, kde dostane ponuku na svoju prvu archeologicku vypravu - konecne za steny akademie! Nepremeskajte nadcasove dobrodruzstvo, v ktorom az do absolutneho konca netusite vo co kur*a vlastne go!"
  • Angelina Jolie jako Lara-nejvetsi omyl filmaru. Nechapu jak tahle tuctova zenska muze byt povazovana za filmovou sexbombu.
    Jeste ze film bude bez ni. I kdyz kdo vlastne stoji o dalsi filmove zpracovani?
    • Angela film nezkazila to režisér.
    • Tak dnes už je to taková vyžilá mamina, ale jeden čas byla pro mě nejvíc sexy herečka Hollywoodu. *14* *1*
    • Dobrá byla... ;) http://www.ratewall.com/cpics/68f63cf9-8176-441c-91bb-346adaaac1d1_angelinajolie_lara_croft.jpg
      • Dobrá prdelka *1* !!! Ale teď když tu fotku vidím, tak si vybavuju, jak jsme se s mladou při filmu tlemili těm trapně špičatejm vyšprajclejm kozám. To fakt přesrali !!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit