Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi Tony Hawk underground to sem nejvic miloval *14*
  • Gambit92
    Doufám že neznámé studio jsou lidi z EA Blackbox, a že z Tonyho Hawka udělají novej Skate, aby si EA uvědomilo že tak kvalitní značka nemá jen tak zmizet
  • TheMachineXYZ
    Nevíte jakej je ten'Pro Skater HD'? ... uvažoval jsem o něm na PS Storu :) ... Rovná se zážitek aspoň Trochu dvojce a trojce? *1*
    • Jack1947
      http://games.tiscali.cz/recenze/tony-hawk-s-pro-skater-hd-recenze-60165

      Me to nevadilo, jen uprime nema to moc co nabidnout pokud si dohral oba dva dily... za me ale 7/10. Mouchy to ma no, zalezi na hraci jak se s nikmi vyrovna. Hlavne to je ta posledni hra zatim. Mozna na nudu.
  • Jack1947
    Jsem rad ze "dedek" Hawk to na herni scene jeste nezabaly, mel to tezsi (zminovane Ride/shred, Underground) prekonal se a bude dal prkynkaryt protoze, ... protoze kdyz ne on... tak uz nikdo... *5*
  • rád bych viděl na pc nějakou realističnější hru, něco jako skate na konzolích.
  • na obrazku poznavam skolu z THPS 2, vite nekdo z jake je to hry?
    • hitokage
      Tony Hawk’s Pro Skater HD
  • Tushan
    THPS 2 *14* pak to šlo do kytek
    • ringmancz
      ještě čtyřka, ta jako poslední měla stejnej koncept jako předchozí díly. ty další jsem už ani nehrál
    • Shenkster
      Souhlasím, ale trojka byla tak super (alespoň pro mě) :)
    • cumpi3
      Neslouhlas...THPS 3 a pak to šlo do kytek :)
    • jonatan.hanzlik
      Pro mě byl vrchol asi THPS 3 (ale dílem určitě kvůli neuvěřitelnému soundtracku který dodnes poslouchám)
    • kubi-wan
      Ještě trojka byla skvělá... jedinej díl, kterej jsem dohrál.
      • U mna to iste po trojku, respektive ta ma najviac bavila.
        Potom uz neviem co sa stalo ze to tak do......
    • No mě se třeba i American wasteland celkem líbíl =). Ale pravda že THPS 2 je srdcovka. Do dneška rád vzpomínám na proseděné dny u psx a TH :D
    • Přesně, není co dodat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit