Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První hraní? Hmm, tam dělám dost chyb než hru a její souvislosti pochopím, snad si blbost vezme dovolenou...
  • Nějak mi chybí info o tom že hra bude mít skvělou AI která se vyrovná živým hráčům
    • Věř mi, že takovou hru by si hrál tak deset minut. Taky se mi AI v Total War nelíbí, ale vylepšovat na úroveň, kterou uvádíš v článku, by už byla příliš.
      • Tipnul bych, že to byla spíš ironická poznámka odkazující na promo kampaň některých předchozích her. Nicméně, řada hráčů hraje TW prakticky jen online proti živým protihráčům.
  • Jak to bude s Total War: Kingdoms ? Na to, že to má vyjít na podzim,nejsou zatím žádná videa ani trailery.
  • Nevím, ale mi se tento podivný systém kouskovani TW vůbec nelíbí navíc tzv. inovativní věci by zcela jistě daly zakomponovat do nového dílu, celé to na mne působí jen jako další způsob vytahování eček z peněženky, už nestačí nový díl a 50 dlc, které většinou neodpovídají ceně, ještě že kvalitní mody hry mnohdy posouvají na jiný hratelny level . TW mám rád, ale tohle si nechám ujít a budu doufat, že po warhammrech se série vrátí třeba do plnohodnotného středověku
    • TheGGG
      že ty snad podezíráš firmu, že se snaží vydělat peníze? To snad ani není možný co mají za drzost
    • Nikdo tě přece nenutí kupovat všechny Total War hry. (Já třeba nemám Attilu - nenašel jsem na něj čas; a samozřejmě ani Warhammer, který mne prostě nezajímá.) Popravdě, jednak asi nejlepší hry v sérii byly ty menší (hlavně Shogun II), komornější; případně menší kampaně v rámci velkých her, třeba u Rome II mne asi nejvíc bavila Druhá punská válka. (Navíc není špatný napravit zrovna v tomhle případě kurz dějin a učinit spravedlnosti zadost.) A zadruhé se přece nelze divit, že se Sega snaží na značce vydělat co nejvíc. Pokud budou výsledkem fajn hry, proč ne? Radši deset stand-alone her, ze kterých si mohu vybrat, než jednu velkou hru a devět praštěnejch DLC, o který nestojím, ale který si musím koupit v případě, že náhodou chci hru modovat; mody totiž obvykle vyžadují všechna DLC. (Vím, že u některých TW her tomu tak není.) Pokud jde o dojení značky, jedna povedená hra ročně je pořád snesitelná. Může to být mnohem horší: podívej se, jak dopadly třeba Hvězdný války. *5*
  • jamar28
    Vypadá to stále lépe a lépe. Líbí se mi, že posílí RPG prvky a hlavně změny v najímání armád - už nebude možné postavit během jednoho kola obří armádu, zároveň ale člověk nebude muset čekat několik tahů na najmutí jedné blbé jednotky. Místo toho si naverbujeme jednotku v neúplném stavu (třeba jen na 25 % plného stavu) a každé kolo se počet vojáků v ní o něco zvětší. Nemluvě o tom, že půjde nepřátelské armády údajně konečně zdecimovat tím, že vypleníme statky a podobně. *14*
  • MickeyMutant
    Vidím dobře? Je to ten pověstný první odstavec?

    EDIT: Viděl jsem ho dobře, už ho ale bohužel nevidím. To mi nedělej, Václave, takhle mazat krásnou literaturu. Vypadáme teď oba jako volové*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit