Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatiaľ, čo som videl videá, tak sú fakt pekné, ale chýba mi tam viac hry "počasia". Proste mi tam chýba poriadné dramatické počasie, bitky počas toho, keď vonku poriadne husto chčie, hromy, blesky, mrtvoly v bahne alebo brodenie snehom v poriadnej fujavici, nech to má poriadne grády (vplyv počasia na výkonnosť, staty, výdrž, či nejaké bonusové abilitky pre nejakú rasu a pod. by bol tiež super). Neviem, či aj toto v hre bude alebo nie, no zatiaľ som nikde o tom nič moc nevidel. Videá takisto poväčšinou len také s pekným počasím alebo len trochu snehu... Ale aj tak sa teším (stále ale vidím odomknutie chaouse len pri kúpe hry do týždňa po vydaní ako pľuvanec medzi oči).
    • Zadnej general by nesel bojovat do bourky, ale vlyv pocasi je dobrej napad a i historicky je znamo ze obcas vyuzili proti tezkym ritirum blato, ve kterym uvizli, myslim ze to byli husite nebo hunove.
      • ChallengerCZ
        Vlyv a ritíř. Proboha máš mozek prvoka nebo co?
        • Ja nejsem puvodem cech
          • Veskoslav
            Jasně maxíčku. Slovensky se rytíř pokud vím píše rytier.
            • TheGGG
              ale on je původem de*il a tam se rytíř píše freestyle...
          • Magister_Peditum
            Tyhle výmluvy známe... *15*
          • A já když nejsem rodilý mluvčí AJ tak musím psát knyght?
    • Bude řešeno druhým DLC, hned po prvním s krví. *1* Za 20 éček bude určitě možné pořídit oba.
    • XorxoxTalarius
      Tak na hlavni mape to nema cenu, bylo by to jenom neprehledne a v bitve mas pocasi podle polohy a rocniho obdobi. Apropo pred bitvou jsi si napriklad v medieval 2 mohl vybrat jestli pockas nebo zautocis a ver mi ze vybrat si bourku a pocasi ktere popisujes je skutecne hloupy napad
      • Tak na hlavnej mape to cenu nemá, to je fakt (ale ako doplnok atmo by to zlé nebolo), ale tam som to ani nemyslel. Vybrat burku by nemusel byt zly napad, pokial by to dokazalo otvorit nejake ability zavisle prave na tom pocasi alebo pokial by si hral za rasu, ktora by vtedy mala nejake bonusy. Na toto som narazal. Ale aby bola cela hra len o peknom pocasi? To sa mi zda hodne obmedzene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit