Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    takže to není chaos, ale jen chaos warriors... tzn, pouze seveřani... já chci baestmen army asap...
  • Pokud si koupíte DLC, tak za Chaos můžete hrát. Ve hře pochopitelně jsou i bez DLC :)
    • Přizpůsob se ty.... *7* Nikdo tě tu hru nenutí kupovat.
      • Magister_Peditum
        Tvoji reakci na Newmana nechápu...
        • na to jsme u tebe zvyklý
          • Magister_Peditum
            Kdo jste "vy"? Ty a tvoje schizofrenní "já"? *15*
        • Poukazuje na paradox, že hra samotná obsahuje něco, co bez před-objednávky ( či pozdější koupě, tak jako to bylo u Rome či Attily) nejde používat. Já zas říkám, že existují možnosti, jak se vyhnout této obchodní politice. Nevím co je na tom k nepochopení. *1*
          • No nevím, na mě teda jeho příspěvek působí právě tak, že se snaží všem těm "only in DLC", "Preorder DLC Trailer" apod. lidem vysvětlit to, co je řečené i ve videu - že všechno to, co je zde vidět, bude pro všechny (proto myslím i schválně ukazovali video, kde se Chaosu brání a ne za něj hrají), než že by na to poukazoval s tím, jak je to špatně....
            • Grammar Nazi: Dík *3*
            • Magister_Peditum
              Grammar Nazi: Hotová kakastrofa!
            • Zvyklí by bylo v množném čísle, například "jsme zvyklí".
            • Zvyklý
            • Je to možný já jsem zvyklí na to, že lidi si na DLC politiku stěžují
          • Magister_Peditum
            Nechápu to "Přizpůsob se ty." On snad někoho vyzývá k přizpůsobení? Pro mě nelogická reakce.
          • přesně, ty zamčený frakce stejně nějaký šikovný moder za pár hodin odemkne
            • Nebo si prostě počkat na Humble Dumble *1*. Velká část lidí si kupuje něco co stejně dost často ani nepoužije. Jsou rádi, že mají tu možnost to použít. Proč si kupovat 1000 frakcí u Rome 2 Total war když ani všechny neodehraješ ( nebo aspoň část DLC. např v MP)? Mně stačí, že ta možnost koupit si to existuje. V Humblu jsem teď dostal frakce k Fall of Samurai v podstatě bokem k Attilovy a COH2, které mne lákali koupit při vydání.

              Kdyby drtivá většina lidí začala čekat na slevy nebo na Humbly, tak by se na obchodním Segy asi začali drbat na hlavě, že jim ten obchod moc nejde. *1*
  • neni to spis Preorder DLC Trailer?
  • Jako znalec Zaklínače bych rád přečetl i něco z Warhammeru ještě před vydáním hry. Co by jste mi doporučili za knihy prosím? Nikdy jsem warhammer nečetl ani nehrál, tak bych se chtěl trochu dostat do děje. Díky moc :-)
    • Morraw
      Jestli ti nevadí angličtina, tak si najeď na Lexicanum, kde si můžeš volně přečíst popis jednotlivých frakcí nebo Total War Warhammer wiki.
      A teď se začly vydávat knihy přímo ke hře. Momentálně jsou venku Empire a Chaos omnibusy. Podle mě asi nejlepší cesta jak se dostat k údálostem do hry. A pak si přečíst třeba timeline kolem roku 2502, kdy Karl Franz nastupuje na trůn.
      • Díky za info :-)
    • William King, Dan Abnett. Podle mě jediní dva spisovatele z warhammer ( přeloženi do češtiny ) kteří mají nějakou literární úroveň
      • Veskoslav
        Tak to je docela slušně odvážně toto tvrdit, když například spousta fanoušků Gotreka považuje poslední 3 díly, co vyšly (mají vyjít i v češtině) za to nejlepší v sérii například. A nenapsal to William. A co Lee (Malgus)? Thorpe (Otroci temnoty? Long? Wallis atd.
        • Rikal prelozeno do cestiny. Dela ti problem chapat psany text?
          • Veskoslav
            Ti další autoři jsou přeloženi do češtiny. Dělá ti problém chápat psaný text?
    • už to ľudia riešili so mnou v inom članku tu: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/total-war-warhammer-predvadi-masivni-oblehani-altdorfu-nekromantem-kemmlerem-273304/?page=2

      na druhej strane diskusie si daj vyhľadať môj nick "triptich" a dotaz začína slovami "úplne offtopic" (sorry, nedari sa mi nalinkovať priamo odkaz na diskusný prispevok)
      • Diky :-)
  • only in DLC
  • Nefunguje zvuk *13*
    • Vyjde v DLC : )
  • Zvuk nejede
  • Veskoslav
    No potěšili trpaslíci Chaosu. Ti se moc nevyskytují ve světě Warhammeru.
    • Jako samostatná frakce by byli lepší,snad v dalším díle.
      • Veskoslav
        To spíše uvítám Skaveny, Temné Elfy, Elfy nebo Lizardmany.
  • Morraw
    Ty jejich prezentace jsou fakt docela na prd a ta ženská je prostě strašně nepříjemná a vůbec neví o co jde *1*
    Ale Chaos vypadá suprově. Jen jsem si uvědomil, že mi chybí v každé jednotce champion, standard bearer a drummer po vzoru stolní hry.
    Třeba King Artur skloubil perfektně TW, magii a fantasy/rpg prvky a jednotky šly takto vylepšovat.
    A nesmím ani zapomenout na skvělý Mark of Chaos, kde byly duely hrdinů.

    Určitě bych rád viděl více rpg prvků i zde.
    • Veskoslav
      King Artur měl jiné, dost závažně problémy. Od kamary, umělé inteligence, kdy se ta v TW sérii tváři jako UI 3. generace až po šílené bugy.

      A duely v Mark of Chaos byly doslova otrava. Naučil jsem se jednoduché, zabít to, dokud můžu a neposílat proti němu hrdinu. Člověk totiž byl jinak nucen rvát ve stromě schopností do bodů na souboj a to bylo na pikaču.
      • Morraw
        Mě bavily obě hry. Asi proto, že v tomhle specifickém žánru není moc konkurence a za každou WH hru jsem byl rád.
        • Veskoslav
          No Mark považuji za jednu z nejlepších RTS, jenom systém soubojů měl být jiný a měli na něm zapracovat. King Artur jsem nikdy nakonec bohužel nedojel. Neměl jsem na to nervy.
          • Morraw
            Mě by se ještě líbila WH hra naroubovaná na systém Battle for Middle-Earth.
  • Llour
    Proč mají základní jednotky pouze 120 mužů? Co je na tomhle proboha epického? Jinak to vypadalo docela svižně, i když to mohlo být i díky tomu "hráči", páč ten to teda dos.al jak mohl *1*
    • Maloval jsi někdy 120 vojáčků? Ujišťuju tě, že i dát dohromady regiment z 20 vojáků je práce až nad hlavu.
    • velikost jednotek šla přece v každém Total Waru nastavit
      • Llour
        Jistě, že šla. Jenže mám takový pocit, že tohle je nastavené na max. A pokud není, nechápu, proč předváděcí videa tak nastavená nemají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit