Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rome 2 neskutečně zklamal, Atilla ještě více.. No a pak když jsem přemýšlel nad tím, s čím příjdou po té, napadla mě taková myšlenka,že by to mohl být warhamer, aby to celé korunovali nějakou pí...nou. No a měl jsem pravdu.. :) Děkuji, ale pro mě byl Total war vždy o reálných konfliktech, a to jim jaksi nešlo, tak jim nezbývá nic jiného, než zkusit štěstí v naprosté žumpě. :D
    • XorxoxTalarius
      Sam jsi zumpa ... administratum inquisitorium na tebe *16*
  • TheGGG
    Když jsem poprvý četl o chaosu, těšil jsem se na beastmeny... hádám, že si budu muset počkat na DLCčko... ale co, YOLO, prachy si do hrobu nevezmu a v KFCčku to stejně všechno prožrat nestihnu...
  • Jakmile někde čtu Bezplatný obsah/dlc, tak vzpomínám na doby, kdy se tomu říkalo update a bylo to normální...
    • Napsal jsi to správně BYLO
  • RedEagle
    Bude tam aj rodovy strom ? svatby adopcie atd ?
    • Magister_Peditum
      Jako že bych třeba provdal dceru Karla Franze za Archaona? *15*
      • RedEagle
        predpokladal som že tu nepišu absolutny debili a že každy pochopil že som to myslel len v ramci frakcie.
      • A co takhle za Grimgora Ironhida? *1*
        • prvy zasun by bol aj posledny :D
          hoci, orkovia asi udy nemaju, kedze su to huby...ci ako to je vo WH fantasy?
  • XorxoxTalarius
    No a ted uz jenom zbyva jenom doufat ze po te co okoukali obchodni politiku Games Workshopu, tak ze neokoukaji i politiku cenovou *1*
    Kazdopadne neprekvapili, a vubec se jim nedivim ze chteji vydojit maximum. Prece jenom mit tolik predem pripraveneho obsahu s veskerymi podklady, to by jenom blazen nevyuzil. Takze pokud budou za rozumnou cenu v pomeru obsah/cena pak nemam nic proti. Pokud ne, tak koupim v nejakym Steam Sales za ctvrtinu ceny.
  • Total War? tahle série u mě skončila u Rome 2....CA si to můžou strčit do zádele...
  • JJ jen tak dál... Takhle aspoň lidi pochopí, že za hry se neplatí před vydáním, ani při vydání ale až rok po něm, kdy je hra konečně kompletní...
    • Marrtor
      Ech cože? Sakra už mám zaplacenou High King Edition... tak snad příště to zkusím nekoupit předem, protože se na tuhle hru tak těším... *7*
    • Ideálně jakmile vyjde další díl nebo alespoň rok po poslední DLC, aby měl člověk jistotu, že to má komplet.
      • Nemáte někdo náhodou nějaké informace o vydání souborných edicí (všechna DLC + hra) Rome 2 nebo Attila? Třeba jako byl Shogun 2 Gold edition. Nikde na internetu nemůžu vykutat žádné zprávy.
        • U Rome 2 vyšla Emperor edice ( minimálně všechny menší DLC má, u větších si nejsem jistý ) se všema DLC. U Atilla ještě nic takového není. Každopádně u obou těchto dílů doporučuji Radious Total War, který toho hodně přidává :)
          • Jo, díky. O Emperor edici vím, ale tam větší DLC, např. Wrath of Sparta atd., chybí.
            • Já do Atilla nakoupil hodně levně DLC na G2A, takže stojí to za to se tam mrknout :)
      • Ještě jako bonus je to za čtvrtinu ceny než to kupovat při vydání a už je to odladěné díky reportům chyb od lidí platících plnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit