Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak oni najdou jejich kemp v horach po mesici a stale tam jsou videt jejich stopy ??
  • docela husty, vybehnout v noci polonahy z tabora a radeji umrznout nez se vratit z5
  • Loni o tomhle byl nejaky film..mno byla to docela cipovina
    • Hned jsem si našel trailer a myslím, že to zkouknu. Škoda, že to neni o těch co tam byli ale o nějaké nové expedici. Každopádně pro někoho dalšího. Jmenuje se to Devil´s Pass. *7*
  • Hra bude vydána rok po vypuknutí fašistického puče na Ukrajině. Kým Polským studiem - členem NATO. Náhoda? Nemyslím si. Je to jasná součást US/NATO propagandy proti panu Putinovi a Rusku. Čím zájmum to asi poslouží?
    • Chim
      V dnešní době nalézt kvalitního trola je čím dál těžší. Zatímco mnoho zdejších "diskutujících" o rozum již přišlo (Jack), případně žádný rozum nikdy nemělo (UL) a nejedná se tak o troly v pravém slova smyslu, ti ostatní pak jsou jen neoriginální a neustále mlátí již mnohokrát vymlácenou prázdnou slámu (GGG a jeho Bieber). Ty jsi naopak dokázal přijít s něčím originálním co je velkým příslibem do budoucna. Věřím že svůj talent ještě rozvineš a tvou trolovací prvotinou hodnotím osmi body z deseti.
      • Sr_Lobo
        Takovejhle "kvalitnich" trolů najdeš na novinky.cz tisíce a tisíce *3*
        • Chim
          Vím o nich. Já tento příspěvek hodnotím v kontextu "gamesů", kde zatáhnout současnou politiku do hry o Djatlově výpravě je pro mě jev obdivuhodný *3*
    • Sr_Lobo
      Přesně tak! Je to kryptofašistická propaganda vrahů z wól strýtu, která chce rozdupat jejich ruský sen světlých zítřků! Zapoměl si dodat soudruhu, že to všechno řídí vrchní iluminát a reptilián obama a ovládá naše podvědomí pomocí chemtrails! *1*
      • neuvěřitelně ji mi po ránu zlepšil náladu.... brečel jsem smíchy *1* *1* *1* *1* *1*
    • To si doufam delas srandu :)
  • Nepřepisuje se česky Dyatlov náhodou jako Ďatlov?
    • Дятлов je Djatlov. Anglání ať si to přepisujou jak chtěj *3*
      • já jen jestli to nebyl Дьатлов
  • Trochu se obávám, že do toho nacpou nějakou duchařinu, očekávám od toho trochu realnější zážitek.
    • Dost pravděpodobně nacpou, samotná, dodnes nevysvětlená, událost je sama o sobě duchařinou :).
    • Chim
      Podle dalších trailerů které jsou na tytrubce to asi duchařina bude.
  • Nyarlathotep
    Konečně něco co by mohla doplnit nesvatou dvojici Penumbry a Amnesie. Hlavně ať jim vyjde technické zpracování,,,
  • Chim
    Zajímavý námět. Nedočkavostí se celý hemžím co z toho nakonec vznikne.
    • Jack1947
      Já budu hodnotit až uvidím nějaké ty záběry ze hry. *6* Nebude to ale asi nic moc velkého, třeba překvapí.
      • Chim
        V tvém případě je to úplně jedno. Ty si tu hru stejně nikdy nekoupíš, maximálně ji někde upirátíš.
      • Vojta_Ilavsky
        Gameplay mini-záběry už byly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit