Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    TY vle proč tam strkaj takovej imbecilní K(rap)*7* *11* *12* nechápu jinak. Nevím první trailer a trochu zvdáleně to toho Assasína aspon připomínalo - naopak to rameno působí zas celkem originálně. Uvidíme co z toho nakonec vyleze.
  • Pekny. Docela se tesim. Macbeth byl super, nad hudbou se nema cenu pozastavovat, ta se nakonec skoro vzdy licencuje a s filmovou nema co delat.

    btw: hudbu k filmu dela stejny autor, jako k Macbethovi - Jed Kurzel. Myslim, ze s nim trefili do cernyho. Viz napr: https://www.youtube.com/watch?v=P4SixFblP7A
  • Jako musím uznat že onen Animus provedení zde je opravdu geniální, proč to nenapadlo někoho z Ubisoftu ?
    • Tilwaen
      Myslíš, že by si Desmond dobrovolně lehl raději na lehátko, nebo do takové monstrozity? *1*
  • Škoda Fassbendera, tohle bude hrozná patlanina.
    • Přesně tak, tenhle herec, když přijde na scénu tak se všechny hlavní postavy dostávají do role náhradníků. Proč kývl zrovna na videohru ví snad jen čert.
      • On na to nekývl, sám to chtěl, protože myšlenka dostávat se do role zabijáků přes myšlenky ho natolik zaujala, že nejenom chtěl natočit film rovněž si dal celou herní sérii.(Předem předejímám, že to není zrovna nadšenec her..) Kdekoliv na netu když pohledáš najdeš o tom rozhovor stačí ty věci chtít najít a ne pindat...
  • tak ten RAP mě fakt dostal... větší humus soundtrack si ani nedokážu představit...

    navíc to laciné opakování stejných záběrů je taky na zamyšlení (2x náhled na Fassbendera jak otevírá oči, 2x ten samý přelet přes utíkající vojáky, atd...)

    začínám se obávat, aby se z toho nevyklubal totální odpad...
  • Shenkster
    Než začal ten rep tak se mi ten trailer líbil *7*
  • je strasna sranda jak to tu nekdo porovnava s warcraftem , ktery nikdo nevidel :D :D vtipne
    • Inu, tak to už u pokecu o trailerech bývá, že se probírají filmy, které ještě nikdo neviděl, sledovat trailery na filmy co jsi už vidèl je trochu nuda *3*
  • Super vypadá to skvěle...
  • MickeyMutant
  • no vypadá to moc dobře, hudba se k traileru také moc hodí ale u filmu by to bylo strašné, sečteno a podtrženo jsem nadšen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit