Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to velmi nadejne-D III uz je treba ozivit..nezapnul jsem to tak pul roku
    • To já taky a na tohle se těším hodně, ale odmítám Blizzardu zaplatit cokoli v rozmezí 40-60 EUR za jeden akt a jednu postavu navíc.
      • Kinet1c
        Diablo mozno bude znova Diablo :D
  • Na XBOX je to naprostá bomba. Na D3 jsem se těšil jak malej kluk, zpočátku mě ta hra na PC bavila, ale od levelu cca 40, kdy jsem definitivně objevil "kouzlo" AH společně s naprosto dementním loot systémem, jsem jenom z povinnosti dohrál 60 (a dal k tomu asi dva paragon levely), rozehrál ostatní postavy na lvl 10 a už to nezapnul... Když jsem slyšel o D3 na xbox a přečetl si, v čem má být jiný, tak jsem do toho chtěl jít hned. Nakonec jsem se k tomu ale dostal až asi před 14 dny a musím říci, že je to konečně to Diablo, na které jsem čekal. A nejlepší na tom je, že to smažíme s přítelkou, která jinak hraje tak maximálně jewels na telefonu nebo sims na tabletu. Prostě ji to baví (aby také ne, když na levelu 19 má dvě legenárky a dmg asi 250). Ten loot systém je konečně normální, stejně tak je fajn nastavení obtížností. A ovládání na ovladačí? Naprostá pecka a na inventář si člověk po pár hodinách zvykne. Za mě 10/10.
    • Jako že se to dá hrát ve dvou najednou? Nebo to hrajete každý sám? Tež mám pařanku doma, tak mě to zajímá *4*
      • ve dvou najednou na jedné obrazovce, je to fakt super :)
        • Až ve čtyřech tuším na jedné obrazovce.
  • Nazdárek lidičky :-)
    Takhle to diablo III vypadá velice slibně a sem zvědaví co dneska předvedou oficiálně na blizzconu :-)
    S pozdravem!
  • pěknou sračku z toho udělali
    • prave, ze s*acka uz z toho je. Ja jen doufam, ze z toho udelaj aspon trosku diablo. Jinak btw. co by jste prosim doporucili momentalne jako diablovku ? Koukal jsem lehce po Van Helsingovi, ale nejak nevim. Diky
      • Zkus třeba Path of Exile (http://www.pathofexile.com/). Docela slušná "diablovka" a je to free to play.
        • kostejnesmrtelny
          D3 jsem si užil, ale musim říct, že Path of Exile je až nepochopitelně dobrá, vzhledem k tomu, že je to F2P od studia, který za sebou nemá prakticky nic.
          Momentálně ji tedy hrozně podráží nohy lagování (nechápu, jak někdo může při současný situaci hrát Shade), ale pokud se jim to podaří nějak rozumně vyladit, moc nechápu, proč by se někdo měl s Diablem vůbec obtěžovat. Což říkám jako dlouhodobej fanda Blizzardu.
          • Veskoslav
            Zkus dojet PoE a pak si to znovu spustit. Nuda. Další problém je, že pořád vypadáš jako "socka", co si zbroj spíchla z odpadků, absence setovek, pro mě třeba je překážkou absence klasické měny, gigantický strom, který je v konečném důsledku o ničem, nudné lokace, kdy první akt je takřka pořád to samé a to včetně nepřátel, špatná kamera, když se pohybuješ u zdi a nevidíš, co se děje. Ale za vyzkoušení rozhodně stojí, toho času nelituji, ale ke hře není důvod se bohužel vracet. Alespoň pro mě. Ale věřím, že mnozí to budou mít přesně opačně než to mám já.
  • Zda se mi to, nebo jsou tam nektere prvky dost podobne Path of Exile. Napriklad ty bounty neco na zpusob Map. Tedy jdes neco lovit, nebo mas portal do nejakeho misto, ktere bude mit urcite specifikace. Silnejsi mobky, lepsi odmeny atd.
    • To me pobavilo tech minusek, to nebyl negativni komentar, ja to beru jako pozitivni veci v tom traileru, a prave i moznost portnout nekam a mit tam oblast s n ejakou zvlastnosti nebo primo odmeny za nejaky ulovek, tak to beru jen jako pozitivni krok :)

      Osobne si myslim ze po ukonceni AH a pridani prvku pres datadisk, to konecne bude dobre.
  • smutné
  • To bude placene nebo mi postaci D3 a bude to formou nejakeho patche ? :)
    • bude to placeny datadisk
  • Asharak
    Hmmm čas koupit si konečně Diablo 3 nastává *1* Snad ho zlevní jak ostatní produkty :|
    • Veskoslav
      Je to Blizzard, ten moc neslevňuje. Ale počkej jestli bude akce jako byla u Sc II v den vydání datadisku. Protože 1.díl+datadisk vyšlo na 45 Euro.
      • To je fajn pro nekoho, kdo nema prvni dil, a kupuje jak datadisk tak prvni dil. Ale pokud jiz mas ten prvni dil, tak zpravidla je to pro tebe drazsi :)
      • Asharak
        Neslevňuje? Tak jak to že stojí WoWko pořád ~1200,- *15*
        I SC2 ted stojí ~1400,- , takhle to myslím. Ted koupíš WoL za ~600,-, takže D3 by mohlo stát taky tak nějak. *4*
        • Veskoslav
          Jelikož WoL je rok 2010 a Diablo III 2012, tak sotva;)
  • Ja hram Diablo 3 ako odreavanie. Teda ked mam vsetkeho dost. Z mojho pohladu vizera datac slubne. No uvidim. Necham sa prekvapit.
  • No tento "patch" napraví velkou spoustu chybných rozhodnutí a tragických nedodělků původní hry. Já už naštěstí podlehnout nemohu. Po opakovaných pokusech o hack accountu jsem tolikrát byl nucen měnit heslo dle debilních požadavků Blizzu, až jsem to heslo zapoměl *1* A řešit něco s jejich podporou se mi nechce, nestojí mi to za to.

    P.S. Doufám, že Wilsona přeřadili na projekt Titan. On jim ho dozajista parádně "vyladí".
    • Veskoslav
      Co tahle si pořídit jednoduchou aplikaci na zabezpečení účtu? Za 8 let, co mám u Blizz účet pouze dvakrát snaha o prolomení a pak zase nic. Není nic jednoduššího než si zabezpečit účet více možnostmi. Ale to by člověk nesměl být líný.

      P.S: Navíc ti "věřím", že jsi zahodil účet s hrou (hrama). A obnovení hesla na účet je ještě stupidnější. I když ty řekneš, že jsi zapomněl i mail, co? *7*
      • Je vidět, že jsi opravdu dlouho ten účet neobnovoval. Mail si samozřejmě pamatuju, ale to ti bohužel nestačí. A o tom jejich autentikátoru mi radši ani nemluv.
        • Já jsem účet "obnovoval" po 6 měsících abstinence Diabla 3. Trvalo mi to 10 minut, nez jsem zrusil Authenticator, zmenil heslo na aktualni.... a sup hraju. Není to tak těžké.
          Já volím Veskoslavce :-)
          • Jenže já si bohužel nepamatuju údaje, co jsem tam zadával před x lety. Takže se žádných 10 minut nekoná.
            • Tajnej: Shiro uz jim poctive odevzdal foto obcanky. *3*
            • Podívej se Shiro, já jsem jen napsal, že s nima nehodlám nic řešit. Pokud neznáš, jak to u nich chodí, nepochopíš. Ono si stačí něco vyzkoušet ze stránek podpory. Stejně bylo na acc jen diablo2 a 3. Pokud bych si od nich nedej bože něco koupil, založim novej acc a bude klid. A ne, opravdu si nepíšu absolutně vůbec nikam absolutně žádný hesla.
            • Takže místo toho, aby sis říkal jak si hloupý, že sis někam nezapsal důležité údaje, začneš říkat jak je to vypatlaný s podporou blizzardu? Bravo.
      • Ano, to jestli necemu veris nebo ne nekoho na internetu opravdu zajima. *5*
        • Veskoslav
          Nepohopil jsi narážku, ale to je jedno *7*
          • Fanboys gonna fan. Navic jsi naklikavac. Takze 0/10. *4*
            • Jo a tohle taky. Umis jenom nadavat do trollu. Zkus obcas pouzit fantazii. *3*
            • Veskoslav
              Naklikávač? Jasně, další hlupáček z trolí party Doktor, Triska a GGG....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit