Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DL, až na hlavní příběhovou kampaň, byla docela zábavná hra. Pro mě osobně naprosto většinovej díl zábavy tvořil free run, možnost fakt vylézt kamkoliv. Takže se trochu bojim - ne, že by to po tech. stránce v Techlandu odflákli - bude zcela nový sandbox, někde venku mimo Harran, nějaký vesničky apod.? Ne že bych se nezkusil totiž podívat do světa DL ještě jednou ...
    No jsem zvědav, jak moc díky tomu dostane na pr*el právě ten free run. Pro mě osobně po téhle stránce byly v DL nejlepší slumy. Ona historická číst města v Sector 0 byla zvláštní a tak trochu nudná, oproti slumům. Ale možná to bylo jen tím, že už mě hra přestávala - po vyzobaných všech vedlejších úkolech ve slumech a přesunu v rámci příběhu právě do Sector 0 - bavit.

    V Techlandu imho uměj dobře svoje řemeslo (až na tu chromatickou aberaci, za tu bych sekal ruce), ale měli by zaměstnat někoho, kdo napíše kloudnej scénář a kloudný postavy.
  • No výborně, už se ujímá "plácnutí do vody", jak říkala Andrejova babička! Jen tak dál!
  • Enhanced edici kupuju v den vydání!!! Techland je best!!!
    • Musím uznat že tahle hra se jim až na pár technických problémů fakt povedla. Hrajem to s kámošem v coopu a je to neskutečná zábava. Zajímavý úkoly (obzvlášť quest s krádeží světel z mostu v noci) a výborná atmosféra. Noční útěky do safe housů nemaj konkurenci :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit